چهارشنبه ۳۰ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: گلایه های احسان حدادی از آمریکا! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: نايب قهرمان پرتاب ديسک بازي هاي المپيک 2012 لندن با بيان اينکه از جايگاهش در رده بندي فدراسيون جهاني رضايت ندارد، گفت: از اينکه در رتبه 83 جهان قرار دارم، راضي نيستم زيرا حقم قرار گرفتن در رده هاي بالاتر است.

احسان حدادي پس از کسب مدال نقره پرتاب ديسک المپيک 2012 لندن، توسط مسئولان برگزار کننده فستيوال پرتاب ها به آمريکا دعوت شده بود. او در اين فستيوال با چند مربي مطرح پرتاب ديسک هم وارد مذاکره شد و سرانجام با «ولفگانگ اشميت» آلماني به توافق رسيد.

حدادي چندي است با اشميت تمرين مي کند، هرچند هنوز شرايط همکاري اش با اين مربي آلماني که در بازي هاي 1976 مونترال به مدال نقره المپيک دست يافته، کاملا مشخص نيست.احسان حدادي ، با مطلوب عنوان کردن شرايط گفت: اين روزها زير نظر «ولفگان اشميت» آلماني تمرينات آماده سازي بسيار خوبي را سپري مي کنم. او مربي بزرگي است که مي تواند به من پيشرفت بيشتر کمک شاياني کند.

وي در پاسخ به اين سوال که چه زماني به ايران بازمي گردد؟، اظهار داشت: اگر شرايط مهيا شود، همراه «اشميت» براي عقد قرارداد به ايران خواهم آمد. مسوولان فدراسيون دووميداني در حال مجاب کردن کميته ملي المپيک براي تامين حداقل هاي ممکن براي من و حضور اين مربي در ايران هستند.نايب قهرمان پرتاب ديسک المپيک لندن در مورد قرار گرفتنش در جايگاه هشتاد و سوم برترين دووميداني کاران جهان تاکيد کرد: اصلا از جايگاهي که در رده بندي فدراسيون جهاني دارم، راضي نيستم؛ زيرا حق من بيش از اينها بوده و هست.

وي اضافه کرد: اين رتبه براي من خوب نيست و اصلا از اينکه در چنين جايگاهي قرار دارم، راضي نيستم. البته از اينکه موفق شدم در بازي هاي المپيک 2012 لندن مدال آوري کنم، خيلي خوشحالم اما بايد جايگاهم در جدول رده بندي فدراسيون جهاني بهتر از اينها باشد.

حدادي در خصوص هزينه هاي سفر خود به آمريکا، خاطرنشان کرد: حدود سه ماه است در آمريکا هستم و تا به امروز تمام هزينه هاي سفرم را خودم پرداخت کرده ام.وي صحبت هايش را اينگونه ادامه داد: البته صحبت هايي با فدراسيون دووميداني در اين خصوص انجام دادم و گويا قرار شده است که از طريق بهرام افشارزاده و کميته ملي المپيک هزينه هايم تامين شود. معتقدم مسئولان ورزش و کميته ملي المپيک بايد حداکثرها را برايم فراهم کنند تا من بتوانم جزو سه دووميداني کار برتر جهان شوم.

نائب قهرمان پرتاب ديسک المپيک 2012 لندن در پايان گفت: واقعا دلم براي ايران تنگ شده است؛ اما مجبورم در آمريکا به تمريناتم ادامه بدهم تا بتوانم بازهم براي کشورم افتخار آفريني کنم.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.