شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: خطرناک ترین بازی های دنیا ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

بیس جامپینگ

هر جا که ساختمان ها، دکل ها و سکوهای بلندی وجود داشته باشد مطمئنا یک بیس جامپر نیز در آنجا هست. بلندترین ساختمان ها هیچ وقت از پرش بیس جامپرها در امان نیست. آنها بدون هیچ طناب محافظی می پرند و با رسیدن به سطح زمین چتر نجات خود را باز می کنند تا از مرگ نجات یابند. این ورزش هیجان انگیز خطرات بسیاری را دربر دارد. یکی از این خطرات باز نشدن چتر نجات بیس جامپر است.

خطرناک ترین بازی های دنیا

قطارسواری

قطارسواری یکی از ورزش های غیرقانونی و بسیار خطرناک است که معمولا محل انجام آن در ایستگاه های مترو و قطار است. جوان ها با بالا رفتن از قطاری که با سرعت بالا حرکت می کند روی سقف آن راه می روند و سعی می کنند تعادل خود را حفظ کنند. این سرگرمی احمقانه در آفریقا هر سال کشته و زخمی های زیادی را به جا می گذارد.

خطرناک ترین بازی های دنیا

موج سواری

موج سواری یکی از ورزش های هیجان انگیزی است که در سراسر جهان طرفداران بسیاری دارد اما همین ورزش هیجان انگیز اگر روی موج های بسیار بلند انجام شود در ردیف خطرناکترین ورزش های جهان جای دارد. طول امواجی که ورزشکاران روی آن سواری می کنند دستکم به 6 متر می رسد. از این رو آنها باید تخته های موج سواری خود را متناسب با ارتفاع امواج انتخاب کنند تا در اثر ضربه نشکند.

خطرناک ترین بازی های دنیا

اسکیت لیمبو

اسکیت لیمبو یکی دیگر از ورزش های خطرناک است که در آن فرد با پوشیدن کفش های اسکیت سعی می کند با خم شدناز زیر یک مانع مثلا میله ای که به صورت افقی قرار داده شده، عبور کند به شرط اینکه با مانع برخوردی نداشته باشد. در این ورزش هم هر چه ارتفاع مانع کمتر باشد ورزشکار میبایست هم از مهارت بیشتری برخوردار باشد و هم بدنش انعطاف بالاتری داشته باشد گاهی اوقات فرد برای رد شدن از زیر یک مانع پاهای خود را تا 180 درجه باز می کند و بدنش را آنقدر به سمت زمین خم می کندکه صورتش با زمین تماس پیدا می کند.

خطرناک ترین بازی های دنیا

استریت لاج

«استریت لاج» یکی از خطرناکترین مسابقات ورزشی در جهان است. در این ورزش که به آن سورتمه سواری هم می گویند شرکت کنندگان در مسیر مسابقه که معمولا خیابان آسفالت شده است روی وسیله ای شبیه اسکیت برد دراز می کشند و سر می خورند. از این رو استریت لاج رابطه مستقیمی با نیروی جاذبه دارد زیرا در این مسابقه بسیار هیجان انگیز، شرکت کننده ها وقتی روی تخته دراز می کشند و به حرکت درمی آیند سرعتشان به 64 تا 157 کیلومتر در ساعت می رسد و این در حالی است که فقط 2/5 سانتی متر از زمین فاصله دارند.

خطرناک ترین بازی های دنیا

شیرجه در غار

شیرجه در غار یکی دیگر از ورزش های تکنیکی و خطرناک در جهان است. در این ورزش، شیرجه زن ها با تجهیزات خاص وارد غارهای ناشناخته ای می شوند که معمولا پر از آب است. از آنجا که این غارها معمولا ناشناخته هستند، غواص همیشه در معرض خطرات بسیاری مانند حمله حیوانات وحشی، کمبود اکسیژن و دماهای بسیار پایین قرار دارد، طبق تحقیقات تیم پشتیبانی شیرجه در غارها، از دهه 1960 تاکنون 500 نفر در این ورزش جان خود را از دست داده اند.

خطرناک ترین بازی های دنیا

این ورزش به حدی خطرناک است که انجمن ملی غارشناسان آمریکا اعلام کرده شیرجه در غار زمانی به ثبت خواهد رسید و موفقیت آمیز خواهد بود که غواص بتواند از این ورزش زنده و سالم برگردد.

گاو سواری

در گاوسواری مدل آمریکایی، معمولا گاوسوار باید هشت دقیقه روی گاو بنشیند و اجازه ندهد که حیوان او را به زمین بیندازد. گاوسوار اجازه دارد با یک طناب خود را محکم به گاو ببندد و با یک دست تعادل خودش را حفظ کند. در این ورزش خطرناک، گاهی اوقات تکان های شدید گاو به حدی زیاد است که گاوسوار تا سه متر روی هوا بلند می شود و به زمین می افتد.

خطرناک ترین بازی های دنیا

هاکی زیر آب

هاکی زیر آب از جمله ورزش های خطرناکی است که شناگرها در ماه های سرد زمستان علاقه مند به انجام آن هستند زیرا وقتی هوا سرد می شود داخل آب گرمتر از بیرون آن است و برای همین هاکی زیر آب طرفدار پیدا می کند. هاکی زیر آب توسط انگلیسی ها در دهه 1950 ابداع شد.

خطرناک ترین بازی های دنیا

لگد زدن در هوا

در این ورزش عجیب و غریب و در عین حال خطرناک، فرد روی وسیله ای شبیه منجنیق می نشیند. این وسیله نیروی خود را از تلفیق هوا و آب می گیرد. وقتی دکمه «حرکت»، فشار داده می شود آبی با حجم 60 لیتر با فشار زیادی از پشت صندلی به فرد می خورد و دستگاه، فرد را تا مسافت هشت متر پرتاب می کند و فرد به داخل استخر پر از آب یا گودالی که پر از اسفنج است می افتد. بی دقتی در محاسبات پرواز ممکن است آسیب جدی به بدن فرد وارد کند.

کوهنوردی در ارتفاعات بالا

کوهنوردی در ارتفاعات بالا یکی دیگر از خطرناکترین ورزش های دنیاست. آمارها نشان می دهد که تا قبل از سال 2000 از هر شش نفری که به قله اورست صعود کرده اند یک نفر جان خود را از دست داده است. کوهنوردان حرفه ای همیشه در معرض خطرات زیادی هنگام کوهنوردی قرار دارند. در راه صعود به قله های مرتفع، کوهنورد همیشه در معرض خطراتی مانند کمبود اکسیژن در بافت های بدن، یخ زدگی بافت های بدن در اثر سرماگ، ذات الریه و مرگ است.

خطرناک ترین بازی های دنیا

مسابقات موتورسواری

مسابقات موتورسواری یکی دیگر از خطرناکترین ورزش های جهان است، اگرچه بعضی از مسابقات موتورسواری بسیار قیدمی هستند و قدمت آنها به 100 سال می رسد اما در این مسابقات آمار مرگ و تلفات بسیار بالاست.

خطرناک ترین بازی های دنیا

به عنوان مثال مسابقه «ایل آومان» که از 100 سال پیش تاکنون برگزار می شود، در مجموع نزدیک به 220 کشته داشته است. در این مسابقه موتورسوارها باید تعادل خود را در مواجهه با هر نوع مانعی مانند صخره و درخت یا حیوانات کنار جاده حفظ کنند. این در حالی است که موتورسوار با سرعت بسیار بالایی در حال رانندگی است و کوچکترین مانعی ممکن است باعث شود کنترل موتور از دست موتورسوار خارج شود.

حفظ تعادل روی طناب

حفظ تعادل روی طناب یکی دیگر از – به اصطلاح – ورزش های خطرناک است. در این ورزش فرد می بایست روی طنابی که از جنس نایلون و پلی استر بافته شده و بین دو نقطه بسته شده، راه برود.

بسیاری بر این عقیده اند که حفظ تعادل روی طناب با راه رفتن روی طناب متفاوت است. زیرا برای راه رفتن روی طناب می بایست آن را در یک خط مستقیم کاملا سفت و محکم بست اما در حفظ تعادل، طناب باید طوری بسته شود که حالت کششی داشته باشد.

خطرناک ترین بازی های دنیا

خطرناک ترین بازی های دنیا

شیرجه از صخره

شیرجه از صخره ورزشی است که در آن شیرجه زن ها با استفاده از حرکات آکروباتیک از روی صخره ای بلند به داخل آب می پرند. خاستگاه این ورزش جزیره هاوایی است و گفته می شود نخستین بار سال 1770 شناخته شده است.

در آن زمان، شاه کاهیکیلی از مردان خود خواست تا بلندترین صخره را انتخاب کنند و از آنجا به داخل آب شیرجه بزنند. البته به شرط اینکه هنگام ورود به دریا، آب به این طرف و آن طرف نپاشد. شاه از سربازانش خواست تا با این کار، وفاداری و شجاعت خود را به نمایش بگذارند.

خطرناک ترین بازی های دنیا

پاورلینگ

پاورلینگ نوعی پرش قدرتی است که با کمک وسیله ای فنر مانند انجام می شود. در این ورزش، شخص می تواند در حالی که وسیله پرشی را به پا دارد بپرد، بدود و حرکات آکروباتیکانجام دهد. البته همه اینها نیازمند مهارت بسیار بالایی است.

با استفاده از وسیله جهشی، شخص با کوچکترین حرکت و با کمک وزن بدن خود می تواند بین یک تا یک متر و نیم به آسمان بپرد و با سرعت 32 کیلومتر در ساعت بدود.

این ورزش خطرناک اگر توسط افراد حرفه ای انجام نشود آسیب های جدی بدنی به فرد وارد می کند زیرا حفظ تعادل نقش مهمی را در آن بازی می کند.

بانجی کروکودیل

اگرچه بانجی جامپینگ خود یکی از ورزش های هیجان انگیز در جهان است اما بانجی کروکودیل، در ردیف خطرناک ترین ورزش های جهان قرار دارد. در این ورزش ماجراجویان به داخل برکه آبی که پر از کروکودیل است شیرجه می زنند. زامبیا و زیمبابوه از مهمترین مکان هایی است که بانجی کروکودیل در آنجا انجام می شود.

خطرناک ترین بازی های دنیا

آتشفشان سواری

آتشفشان سواری یکی از ورزش های خطرناک جهان است که به آن خاکسترسواری هم می گویند. آتشفشان سواری ورزش جدیدی است که فرد پس از بالا رفتن از کوه های آتشفشانی که معمولا بیش از 700 متر ارتفاع دارند روی تخته ای از جنس چوب یا آهن قرار می گیرد و از بالا به طرف پایین با سرعت 80 کیلومتر در ساعت سر می خورد.

خطرناک ترین بازی های دنیا

هلی اسکینگ

«هلی اسکینگ» ورزشی از تلفیق هلی کوپترسواری و اسکی کردن است و برای همین نام این ورزش را هلی اسکینگ گذاشته اند.

مشتاقان این ورزش با پرداخت هزینه گزاف و کرایه کردن هلی کوپتر از خلبان می خواهند تا آنها را به نقطه های دوردست کوهستان های برفی ببرد، جایی که هیچ کس در آنجا در حال اسکی کردن نباشد. پس از رسیدن به این نقطه، اسکی باز از هلی کوپتر به بیرون و روی کوهستان شیب دار پر از برف می پرد و شروع به اسکی می کند.

خطرناک ترین بازی های دنیا

سال 1994 «فرانک ولز» رئیس سابق والت دیزنی سوار هلی کوپتر شد تا هلی اسکینگ کند اما هلی کوپتر آنها میان راه در بهمن گرفتار شد و این حادثه مرگ همه سرنشینان هلی کوپتر را به همراه داشت.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.