دوشنبه ۳۱ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: بازداشت قهرمان المپیک به اتهام تروریسم ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

برترین ها: محمد فرح، قهرمان المپیکی بریتانیا، اخیراً در گمرک آمریکا به اتهام شرکت احتمالی او در اقدامات تروریستی بازداشت شد. به گزارش برترین ها این اتفاق زمانی رخ داد که او می خواست سوار هواپیمایی به مقصد پورتلند شود.

در المپیک امسال، محمد فرح دو مدال طلا برد، ولی این مانع مأموران گمرک از بازداشت او به اتهام تروریسم نشد. محمد فرح 29 ساله در رشته دوی 5000 متر و 10000 متر در لندن دو مدال طلا به دست آورد.

بازداشت قهرمان المپیک به اتهام تروریسم

محمد فرح در سال گذشته به پورتلند نقل مکان کرد تا با مربی قدیمی اش، آلبرتو سالازار، در مقر اصلی شرکت نایکی، تمرین کند. او در حال بازگشت به خانه برای گذراندن کریسمس با همسر و فرزندانش بود.

او در این باره گفت:«نمی توانستم باور کنم. به خاطر اصلیت سومالیایی ام، هر وقت به قسمت گمرک آمریکا می آیم بازداشت می شوم. این دفعه مدال هایم را هم آوردم تا به آنها نشان دهم چه کسی هستم، ولی آنها قبول نکردند.»

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.