دوشنبه ۲۵ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: گزارشی از بازار داغ پورشه در ایران ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 

هفت صبح: رادیو بین المللی چین (CRI) از تهران گزارش داد: اکنون ایران نیز مانند امارات به یکی از واردکنندگان اتومبیل های گران قیمت تبدیل شده است.

هرچند در ایران نهایت سرعت مجاز تردد در اتوبان ها 120 کیلومتر است اما فراهم نبودن بسترهای مناسب برای بهره گرفتن از سرعت سوپر اسپورت ها مانعی برای ثبت سفارش آنها نبوده است.

چشم و هم چشمی  ثروتمندان یکی از دلایل اصلی افزایش واردات خودروهای لوکس به ایران و رخ دادن تصادف های پرخسارت است.

در این میان تنها گروه کوچکی از صاحبان اتومبیل های سوپر اسپورت نسبت به آنچه که خریداری می کنند شناخت کامل فنی دارند و در این زمینه به طور حرفه ای فعالیت می کنند.

علاقه ایرانی ها به خریدن خودروهای جدید چنان رو به افزایش است که اروپا نیز آن را احساس کرده و مدتی قبل شرکت پورشه آلمان اعلام کرد از 24 پورشه بسیار گران سفارش داده شده به این کارخانه توسط کشورهای خاورمیانه، 12 دستگاه از آن به ایران ارسال شده است.

با توجه به اینکه ایرانی ها با پرداخت 115 درصد عوارض واردات خودرو برای صدور پلاک را به دولت می پردازند و در حقیقت دو برابر قیمت دیگر مردم جهان برای اتومبیل سواری خود هزینه می کنند، می توان با اطمینان به این نتیجه رسید که آنها کشوری ثروتمند را در شمال خلیج فارس تشکیل داده اند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.