شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: تحریف تاریخ با کلاه پهلوی به سبک مختار نامه! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

بحث تحریف واقعیت‏های تاریخی در سریال های الف ویژه تلویزیون این روزها بدجوری داغ شده. از یک طرف «کلاه پهلوی» از هر جهت هدف حملات تیز منتقدان قرار گرفته و محکوم به تحریف واقعیت های تاریخی شده، از طرف دیگر، پرونده تحریفی بودن سریال های تاریخی مثل «مختارنامه» و «یوسف پیامبر(ع)» بار دیگر به جریان افتاده است. نکته قابل توجه اینجاست که این بار تندترین انتقادها به تحریفی بودن این سریال ها، از جانب چهره‏های برجسته تلویزیونی و تاریخی صورت گرفته.

بعد از اظهارنظر رسمی علی دارابی، معاون سیما راجع به عملکرد «کلاه پهلوی»، هفته پیش انتقادهای تند و تیزی از جانب خسرو معتضد، تاریخ شناس معاصر به این سریال وارد شد و حالا مهدی ارگانی، عضو شورای طرح و برنامه سیما و همه کاره کارهای نمایشی هم از جنبه دیگری روی تحریفی بودن این سریال صحه گذاشته. ارگانی پا را از «کلاه پهلوی» فراتر گذاشته و به میرباقری و سلحشور برای ساخت بدون تحقیق و پرتحریف «مختارنامه» و «یوسف پیامبر(ع)» هم توپیده. قصد داشتیم با کارگردان های سریال های نام برده درباره این انتقادهای تند و تیز گفت وگویی داشته باشیم اما به خاطر در دسترس نبودن میرباقری و دری، فقط امکان صحبت با فرج الله سلحشور را پیدا کردیم. در این گزارش ضمن مرور اظهارنظرهای چند وقت اخیر این عوامل درباره تحریف ها، به پاسخ تند فرج الله سلحشور به اظهارات مهدی ارگانی هم اشاره می کنیم.

تحریف تاریخ با کلاه پهلوی به سبک مختار نامه!

واکنش به تحریفی بودن‏ «کلاه پهلوی»، از همان چند قسمت اول پخش سریال شروع شد اما هربار از سوی ضیاء الدین دری فقط یک جواب داشت: « زود قضاوت نکنید تا مجبور به معذرت خواهی نشوید!» با موضع گیری صریح این کارگردان درباره بهتر شدن وضعیت «کلاه پهلوی»، این انتقادها تا چند هفته متوقف شد تا اینکه 20 روز پیش معاون سیما در جمع اعضای بسیج دانشجویی دانشگاه علامه اظهار نظر جالبی درباره کلاه پهلوی انجام داد و گفت: «اگر کلاه پهلوی به این شکل ادامه پیدا کند، امكان ادامه پخش نخواهد داشت».

تحریف تاریخ با کلاه پهلوی به سبک مختار نامه!

تحریف تاریخ با کلاه پهلوی به سبک مختار نامه!

انتقاد صریح مشاور سریال از سخنرانی های شعاری

بعد از دارابی و معتضد، این هفته نوبت به مهدی ارگانی، عضو شورای طرح و برنامه سیما و همه کاره آثار نمایشی تلویزیون رسید تا در گفت و گو با همشهری جوان، موضع تندش را نسبت به «کلاه پهلوی» علنی کند. ارگانی که اتفاقا مشاور سریال «کلاه پهلوی» هم هست گفته سخنرانی‏های شعاری سکانس‏های سریال را نمی‏پسندد: « سخنرانی در دیالوگ های یک سکانس را نمی پسندم و غیرطبیعی می‏دانم. مثلا بلانش، نه قرآن خوانده و نه مفاتیح الجنان و نه از دین چیزی سرش می شود، بعد می خواهد از شوهرش جدا شود می گوید من به خانم میرزا رضا حسادت می کنم، یعنی آن مرد با آن شکمش خیلی جذاب است!» او با این نقل قول، مقوله انتخاب بازیگر در این سریال را هم پر ایراد ارزیابی کرده.

تحریف تاریخ با کلاه پهلوی به سبک مختار نامه!

حمله ارگانی به میرباقری و سلحشور

انتقادات تند ارگانی فقط دامن «کلاه پهلوی» را نگرفته. او به طور کلی سریال های الف ویژه تاریخی تلویزیون را زیر سوال برده و به داوود میرباقری و فرج الله سلحشور هم حمله كرده. به گفته او «مختارنامه» با حداقل هاي يک کار تاريخي خيلي فاصله دارد: «آقاي ميرباقري دوست ماست. ولي بايد تعداد اسب، لباس، نور و بازيگران را کنار بگذاريد و بعد ميزان غلط هاي تاريخي اش را ببينيد تا بفهميد چقدر با استاندارد فاصله دارد.» ارگانی گفته که چهار سال درباره تاریخ جاهلیت مطالعه کرده اما چنین صحبت هایی نبوده: «کجا مختار بيل مي زده؟ براي کسي در شان او چنين کاري بعيد بوده، نوعي دنيا دوستي به حساب مي آمده. بعد ما مي آييم همان قسمت اول چنين اشتباهي مي کنيم.»

تحریف تاریخ با کلاه پهلوی به سبک مختار نامه!

تحریف تاریخ با کلاه پهلوی به سبک مختار نامه!

رمزگشایی از صحبت های دارابی

واکنش های پشت سر هم نسبت به «کلاه پهلوی» نهایتا باعث شد تا مهدی فرجی، مدیر شبکه یک روز گذشته به هواداری از این سریال بلند شود و منظور دارابی را به صورت شفاف بیان کند. او توضیح داده:«دکتر دارابی در جلسه ای صرفا درباره اینکه در بعضی از پلان ها، فیلم از نظر آرایش قدری غیرمتعارف است، تذکراتی دادند که منتقل شد. توضیح ما نیز این بود که برای بازگویی فضای آن سال ها و نمایش کسانی که آمدند تا بی بند و باری را رایج کنند، این شیوه را انتخاب کرده ایم.» او در آخر هم گفته بود: «ما تذکر دکتر دارابی را نیز روی چشم مان قرار دادیم و به آن توجه کردیم. حتما در ادامه این سریال خوب و بدون اشکال و مانع پخش خواهد شد.»

تحریف تاریخ با کلاه پهلوی به سبک مختار نامه!

واکنش شدید سلحشور به انتقاد ارگانی از «یوسف پیامبر(ع)»

فرج الله سلحشور، بعد از خواندن صحبت های مهدی ارگانی درباره سریال «یوسف پیامبر(ع»، در گفت وگو با هفت صبح نسبت به آن واکنش نشان داد. مشروح صحبت های این کارگردان را بخوانید:

تاسف برای ارگانی: برای کسی که به جای دریافت مسائلی مثل عدالت، حکومت داری، عصمت، پاکدامنی، ولایت مداری، توکل، ایمان، اخلاق و خلاصه تمام مضامین اخلاقی و ارزشی نهفته در سریال «یوسف پیامبر(ع)، فقط به میز و صندلی آن دقت کرده واقعا متاسفم! مهم صحبت های ارزشمند حضرت یوسف است نه اینکه کجا نشسته و به چه تکیه کرده!»

تحریف تاریخ با کلاه پهلوی به سبک مختار نامه!

تحریف تاریخ با کلاه پهلوی به سبک مختار نامه!

تحریف تاریخ با کلاه پهلوی به سبک مختار نامه!

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.