"> پیام صالحی چرا به تلویزیون آمد؟
شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: پیام صالحی چرا به تلویزیون آمد؟ ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: پیام صالحی در تشریح جزئیات نخستین حضورش در تلویزیون به عنوان خواننده تیتراژ، هدفش از خواندن قطعه "روز خوب" در برنامه "ویتامین 3" را انتقال حس شادی به مخاطبان ارزیابی کرد.

بیش از یک هفته است صدای پیام صالحی بنیانگذار و خواننده گروه آریان که پیش از این آلبوم مستقل خود با نام "حس" را نیز به بازار ارائه کرده است، در شبکه سه شنیده می شود؛ قطعه ای شاد و پرانرژی که هر روز پس از سلام و علیک مجری برنامه "ویتامین 3" سیدعلی ضیاء، روی آنتن می رود و به منزله اولین حضور صالحی در تلویزیون تلقی می شود.

"روز خوب" سروده مریم دلشاد قطعه ای است که صالحی آن را اجرا می کند. یک آهنگ جوانانه سرشار از ویتامین!

پیام صالحی چرا به تلویزیون آمد؟

پیام صالحی خواننده: یکی از دلایل اصلی که موسیقی مظلوم واقع شده این است که چندان مدیا و رسانه ای برای عرضه ندارد. تلویزیون یکی از مهم ترین رسانه هایی است که در خانه ها حضور دارد و مردم با آن ارتباط خوبی برقرار می کنند. پخش موسیقی با تصویر خواننده نیز می تواند تأثیر زیادی داشته باشد و باعث رونق آن شود. اما در ایران به این موضوع پرداخته نشده و راه قانونی و مُجازی برای پخش موسیقی و تصویر خواننده وجود ندارد.

از طرف دیگر درگیری های فراوان مردم در طول روز و فشرده بودن امور زندگی و کمبود وقت آزاد، فرصت کمی برای گوش دادن موسیقی در اختیار مخاطبان می گذارد. برخی در اتومبیلشان آهنگ گوش می دهند اما کسی که شب خسته به خانه می رسد فرصتی برای پیگیری آلبوم های موسیقی ندارد بنابراین آلبوم ها شنیده نمی شوند، مگر تک قطعه هایی که هرچند وقت یک بار معروف می شوند و دهان به دهان می چرخند.

اما اصولا مردم زمان پخش برنامه های تلویزیونی یا سریال هایی که مدتی روی آنتن می روند، ترجیح می دهند استراحت کنند، خوراکی و نوشیدنی استفاده کنند و تلویزیون ببینند. به همین دلیل حضور یک خواننده در آثار تلویزیونی بهترین فرصت برای اوست تا با تکرار پخش یک آهنگ، موفقیت بیشتری را از آن خود کند. این موضوع به نفع صنعت موسیقی نیز خواهد بود و آن اثر با تصویری که در تلویزیون نمایش داده می شود در یادها می ماند.

* با وجود تمامی این امتیازها قطعا خواننده نمی تواند به خوانندگی در هر اثر تلویزیونی بپردازد و کیفیت برنامه ای که صدای او در پیشانی اش قرار می گیرد، اهمیت زیادی دارد.

- به هرحال هر کسی در موسیقی ژانری را انتخاب می کند. ممکن است سریالی باشد که به ژانر کار من نخورد که ترجیحا سعی می کنم در چنین اثری نیز مشارکت نداشته باشم. اما اگر ببینم محتوای برنامه و حال و هوای شعر و آهنگی که اجرا می شود مناسب است رغبت بیشتری برای همکاری خواهم داشت.

*این موضوع درباره "ویتامین 3" چطور اتفاق افتاد؟

- من فکر می کنم اتفاق خوبی رخ داد. با وجود اینکه همه چیز به سرعت پیش آمد و ما بیشتر از دو هفته وقت نداشتیم. ابتدا با خانم دلشاد هماهنگ کردیم و او طی دو سه روز ترانه را مناسب با حال و هوای برنامه سرود؛ یک برنامه صبحگاهی انرژیک که رنگارنگ و پر از امیدواری است و اتفاقات خوب روزمره در آن رخ می دهد، خبر بدی در آن داده نمی شود و شادابی را منتقل می کند. ویتامین هم که مکمل سلامتی بدن است.

خوشبختانه ترانه به درستی سروده شد. بعد در جلسه ای که با دوستم شاهین تیک با موضوع دیگری داشتیم و پس از مدت ها او را می دیدم، این موضوع را مطرح کردم. او خیلی سریع برای ترانه آهنگسازی کرد. بعد از آن تغییراتی انجام گرفت و نسخه اولیه ای برای دریافت مجوز آماده شد.

پیام صالحی چرا به تلویزیون آمد؟

- من معمولا شب ها تا دیروقت کار می کنم. بنابراین طرف های چهار صبح می خوابم. حتی گاهی که استودیو باشم یا کارم سنگین باشد یک دفعه تا 7 صبح بیدار می مانم و آن وقت می خوابم.

*دقیقا درست همزمان با آغاز برنامه!

-برنامه را می بینم بعد می خوابم! بعضی وقت ها هم تکرارش را می بینم.

*کلا ارتباطتتان با تلویزیون چطور است؟ اصلا اهل تماشای این رسانه هستید؟

- چندان فرصت تماشای تلویزیون ندارم. بیشتر بیرون از خانه هستم. ظهرها که معمولا بیرون می آیم درگیر کارهای متفاوت هستم. کار اصلی من طراحی داخلی و تولید مبلمان است. این روزها هم آنقدر درگیری های کاری زیاد شده است بنابراین وقتی به خانه می روم خیلی خسته ام و شاید نیم ساعت فرصت داشته باشم اخبار را ببینم.

*عوامل برنامه "ویتامین 3" را می شناختید؟ بالاخره اولین حضورتان در تلویزیون در ادامه مسیرتان در این مدیوم تأثیر فراوانی دارد.

- سری جدید کار هنری من با این تیتراژ آغاز شده است. در همین مسیر به تازگی یک قطعه به مناسبت شب اول ژانویه برای هم وطنان مسیحی منتشر کردم. این سلسله کارها تا انتشار آلبوم جدید ادامه پیدا می کند و در این مسیر به شدت با وسواس جلو می روم. مدیر پروژه آلبوم جدیدم هم سعید گلابگیر است. برای این کار ابتدا جلسه ای با افشین حسین خانی کارگردان هنری داشتم که به هم اعتماد کردیم و خدا را شکر اتفاقات خوبی افتاد.

سعید گلابگیر، مدیر هنری برنامه های پیام صالحی: موسیقی تأثیر فراوانی بر مخاطب دارد و خاطره سازی می کند. وجود یک موسیقی در یک برنامه به شأنیت آن کمک می کند و گاهی هویت بخش است. حتی گاهی موسیقی فیلم های مطرح جهان از خود آن فیلم ها مشهورتر شده اند.

پیام صالحی چرا به تلویزیون آمد؟

* "ویتامین 3" یک برنامه صبحگاهی است که ساعت پخش آن در 7 صبح، در حالت طبیعی مخاطبانی برایش رقم می زند که به اقتضای شرایط زندگی شان آن ساعت پای تلویزیون می نشینند. اما ویژگی برنامه آن است که مجری آن مخاطبانی بین نوجوانان و جوانان دارد که به خاطر دیدن اجرایش ساعتشان را تنظیم می کنند. صدای شما هم قطعا طیف دیگری از مخاطبان را جذب می کند و نورعلی نور می شود!

صالحی: بسیاری از طرفداران از طریق وبسایت آریان یا پیام های الکترونیکی پیگیر کارها هستند. شاید باورتان نباشد روز اولی که تیتراژ پخش شد ظهر که گوشی ام را چک کردم 40 پیامک از دوستان داشتم و ایمیل ها هم نشان می داد که اتفاقات خوبی رخ داده و همه خوششان آمده است.

* چه حسی دارید از اینکه افرادی صبح با صدای شما از خواب بلند شوند؟

- حس خوبی است. همه فعالان عرصه های هنری برای مخاطب کار می کنند و تا مخاطب راضی نباشد، هنرمند هم حس خوبی ندارد. همه اینطور هستند. یک فیلمساز دوست دارد، مخاطبان رضایتمند از سینما بیرون بیایند. موسیقی هم همینطور و هنرمند در تلاش است آرامش، ارتباط معنوی و روحی و لذت را به شنونده اش انتقال دهد.

گلابگیر: دوستان سازمان که در شبکه سه این را شنیدند گفتند همانی است که ما می خواهیم. این ترانه بر اساس چشم انداز 20 ساله انقلاب است. همان چیزی که برای موفقیت، سربلندی، نشاط، امید به آینده نوید داده شده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.