دوشنبه ۲۵ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: فرحزاد از نمای نزدیک ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 

هفت صبح: ماموران معاونت نظارت بر اماكن پليس امنيت عمومي تهران عصر شنبه 24 تیرماه؛ از 100 رستوران سنتي و قهوه خانه در منطقه فرحزاد تهران بازديد كردند كه از اين ميان، 87 رستوران سنتي و قهوه  خانه داراي تخلف را پلمب كردند.

سرهنگ عليرضا محرابي، رئيس پليس امنيت عمومي تهران در تشريح عمليات در منطقه فرحزاد گفت «اين امر در پي اجراي تدابير فرمانده انتظامي تهران بزرگ و در راستاي اجراي طرح امنيت محله  محور و به درخواست شهروندان تهراني صورت گرفته است.»

همچنین در ادامه سرهنگ محرابی از دلایلی که باعث شده 87 سفرخانه واقع در فرحزاد پلمب شود، می گوید: «اين واحدها به دليل عدم رعايت شئونات اسلامي، ارائه قليان به بانوان و نداشتن پروانه فعاليت، پلمب شده و مالكان اين اماكن طي صورتجلسه اي به اماكن پليس تهران بزرگ معرفي شدند تا در صدد رفع مشكلات واحد صنفي خود برآيند.»

احمدی نژاد: به مردم حق انتخاب بدهید

يك سايت خبري در اين ميان مدعي شد زمانی که این خبر به گوش رئیس جمهور، محمود احمدی نژاد رسید پس از پیگیری های صورت گرفته با دستور مستقیم، خواستار بازگشايي مجدد سفره خانه ها شد و طي تماس هايي با استاندار تهران و مقامات ارشد نيروي انتظامي، دستور بازگشايي مجدد سفره خانه های پلمب شده را صادر کرد.

هر چند اين خبر تاييد نشد. احمدي نژاد در سخناني که در رسانه ها منتشر شد، گفت: «نيروي انتظامي به جاي آنکه سينماها و رستوران ها را ببندد بايد به مردم حق انتخاب دهد. اگر مراسم ها، آداب، رسوم، سنت ها، غذاهاي ايراني و فرهنگ بومي و ملي ما در کتاب هاي دانش آموزان گنجانده شود، قطعا آنها حق انتخاب داشته و ديگر شاهد نخواهيم بود که نيروي انتظامي فلان سالن غذاخوري، سينما يا مراسم هايي را ببندد.»

پيش از اين نيز محمود احمدي نژاد در اوايل دولت نهم پس از اجرايي شدن طرح جمع آوري قليان و تعطيلي هزاران قهوه خانه و سفره خانه، با دستوري مستقيم، اجراي اين اقدام را متوقف و قهوه خانه ها را به فعاليت عادي خود بازگردانده بود. سردار رادان جانشين فرمانده نيروي انتظامي يک روز بعد از انتشار سخنان رئيس جمهور، واکنش نشان داد و گفت که «نيروي انتظامي انتقادات را به گوش جان مي شنود. ما در چرايي اجراي طرح ها بحثي نداريم اما در بحث اجراي ماموريت ها بحث هايي وجود دارد.»

هیچ دستوری برای فک پلمب صادر نشده است

چند روز بعد از انتشار خبر فک پلمب رستوران ها و سفرخانه های سنتی در فرحزاد به دستور احمدی نژاد، تکذیب شد و معاون نظارت بر اماکن عمومی  پلیس امنیت تهران بزرگ گفت: «هیچ دستوری برای فک پلمب قهوه خانه ها و رستوران های سنتی فرحزاد ابلاغ نشده و اقدامات صورت گرفته در این خصوص در اجرای ماموريت های محوله و مقررات صنفی بوده است.»

همچنین در ادامه توضیح می دهد که: «در تاریخ 24 تیر ماه سال جاری در جریان بازدید از یکصد قهوه خانه و رستوران سنتی در منطقه فرحزاد، 87 واحد به دلیل تخلفات صنفی و نداشتن پروانه کسب پلمب شدند که در حال حاضر تعداد 29 واحد متخلف همچنان پلمب بوده و مابقی نیز با اخذ تعهد و طی مراحل اداری و صنفی فعاليت خود را از سر گرفته اند.»

آغاز به کار دوباره سفره خانه ها

تقریبا 20 روز از زمانی که پلیس امنیت، به رستوران ها و سفره خانه های سنتی فرحزاد سر زده و 87 سفرخانه را پلمب کرده است می گذرد. بعد از گذشت این چند روز سری به منطقه فرحزاد زدیم تا از نزدیک با رستوران دارهای آن منطقه صحبت کنیم و مستقیما شاهد این باشیم که چه تعداد از رستوران ها فک پلمب شده اند و چه تعداد هنوز پلمب شان نشکسته.

از آنجایی که این روزها مصادف با ماه مبارک رمضان است و تمام رستوران ها و سفره خانه ها از چند ساعت قبل از افطار خود را آماده پذیرایی از مشتری ها می کنند و جلوی رستوران هایشان را آب و جارو می زنند ما هم در همین ساعت سراغشان رفتیم تا از دلایل پلمب شدن و فک پلمب پرس و جو کنیم. از قسمت جنوبی فرحزاد که وارد می شویم آثار پلمب به خوبی مشهود است اما تعداد زیادی از آنها فک پلمب شده بودند و از چند روز پیش کار خود را آغاز کردند.

با یکی از رستوران دارها در خصوص علت پلمب شدن رستورانش صحبت کردیم، گفت: «من در اینجا تنها مجوز رستوران داشتم اما قلیان هم سرو می کردیم که پلیس بابت همین موضوع رستوران را پلمب کرد و بعد از رفع مشکل فک پلمب شد و الان چند روزی می شود که رستوران را راه  انداخته ایم.»

قسمت شمالی از خیابان آبشار تا اتوبان یادگارامام رستوران های پلمب شده بیشتر هستند که حتی بعد از این مدت تعداد بیشتری نسبت به قسمت جنوبی فرحزاد هنوز در پلمب مانده اند که همین موضوع مهمترین بهانه برای گران تر شدن سرویس چای و قلیان در این منطقه است و سفره خانه های دیگر از آب گل آلود ماهی گرفته و از موقعیت پیش آمده برای سود بیشتر خود استفاده کرده اند.

تا قبل از اینکه پلیس دست به پلمب سفره خانه های متخلف بزند در این منطقه می توانستید چای و قلیان با قیمت پنج هزار تومان هم پیدا کنید اما بعد از این اقدام دیگر کمتر از 15 هزار تومان سرویس چای و قلیان نیست: «از یک طرف خیلی از رستوران ها دیگر اجازه خدمات سرویس چای و قلیان را ندارند و از طرف دیگر ما هم اجازه قلیان دادن به خانم ها را نداریم برای همین مشتری های ما خیلی کمتر شده اند و برای اینکه خرج مان با دخل مان جور در بیاید مجبور هستیم قیمت ها را نیز بالاتر ببریم.»

برخوردها همچنان ادامه دارد

ماموران پليس پايتخت در ادامه طرح برخورد با تظاهر به روزه خواري در اماكن عمومي، دیروز هم طرح ويژه برخورد با رستوران هاي متخلف را در تفرجگاه هاي حاشيه اي پايتخت به مرحله اجرا گذاشتند. همچنين ماموران راهنمايي و رانندگي تهران بزرگ نيز در طرحي هم زمان با تظاهر به روزه خواري توسط رانندگان و سرنشينان خودروها در پايتخت برخورد كردند.

نيروي انتظامي نيز پيش تر اعلام كرده بود كه متصديان هتل ها، رستوران هاي بين راهي، ميهمانپذيرها، پايانه ها، فرودگاه و راه آهن صرفا براي مسافران خود مي توانند ضمن اخذ مجوز از مراجع ذيربط با رعايت شئونات اسلامي و پوشش فضاي مربوطه فعاليت كنند اما ارائه خدمات توسط ساير مراکز پذيرايي از اذان صبح تا اذان مغرب ممنوع بوده و در صورت مشاهده برابر مقررات با متخلفان برخورد خواهد شد.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.