چهارشنبه ۲۷ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: قیمت امروز دلار و طلا در صرافی ها ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

واحد مرکزی خبر: دبیر شورایعالی کانون صرافان ایرانیان گفت:  هر دلار امریکا در آخرین معاملات امروز در صرافی ها سه هزار و 190 تومان خریداری و سه هزار و 220 تومان فروخته شد.

احمد لواسانی در مصاحبه با خبرنگار ما افزود: هر یورو نیز 4 هزار و 180 تومان خریداری و 4 هزار و 250 تومان فروخته و هر پوند نیز 5 هزار تومان خریداری و 5 هزار و 100 تومان فروخته شد.

وی قیمت فروش هر دلار کانادا را هم درآخرین معاملات امروز 3 هزار و 300 تومان، ریال عربستان را 860، درهم امارات را 890، ین ژاپن را 365 و لیر ترکیه را 1730 تومان اعلام کرد.

لواسانی گفت:  هر قطعه سکه تمام بهار آزادی نیز در آخرین معاملات امروز یک میلیون و 262 هزار تومان، نیم سکه 620 هزار و ربع سکه 310 هزار تومان معامله شد.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.