"> اسرائیل: این بار به قلب تهران می زنیم!
دوشنبه ۲۵ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: اسرائیل: این بار به قلب تهران می زنیم! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

عصر ایران: روزنامه الحیات چاپ لندن نوشت: "امیر اشل" فرمانده نیروی هوایی اسرائیل، ایران را در ارتباط با انتقال سلاح به غزه، مورد تهدید مستقیم قرار داد.

فرمانده نیروی هوایی اسرائیل اظهار داشت: تل آویو امروز می تواند به هر طرفی که بخواهد به اسرائیل و امنیت آن آسیب بزند، ضربه شدیدی را وارد کند ؛ ضربه ای که طنین آن همه خاورمیانه را در بر می گیرد.

اشل ادامه داد: نیروی هوایی اسرائیل در عملیات نظامی اخیر علیه غزه از نظر دفاع و حمله ، با تمام قدرت فعالیت کرد. نیروی هوایی اسرائیل می تواند به هر آنچه بخواهد، برسد و عملیات بی سابقه ای را اجرا کند. این نیرو در عملیات غزه تنها بخش کوچکی از توانمندی های خود را به نمایش گذاشت.

وی با اشاره به انتقال سلاح از ایران به غزه افزود: به هیچ کس اجازه نمی دهیم به اسرائیل، آسیب بزند. بهتر است همه به یاد داشته باشند که میان غزه و تهران بیش از یک خط مستقیم وجود دارد.

روزنامه الحیات اضافه کرد: مقامات ارشد نظامی و امنیتی اسرائیل این اظهارات فرمانده نیروی هوایی اسرائیل و اشاره او به انتقال اسلحه از ایران به غزه را هشداری مستقیم به این کشور می دانند که حمله آینده برای منع انتقال سلاح به غزه، "قلب تهران" را هدف قرار خواهد داد.

اظهارات فرمانده نیروی هوایی اسرائیل درباره توانمندی های این رژیم در جنگ اخیر علیه غزه سخن می گوید که گروه های مقاومت فلسطینی توانستند در این جنگ با شلیک موشک هایی با برد 75 کیلومتر، برای نخستین بار در 20 سال گذشته شهرهای تل آویو و قدس را مورد هدف قرار داده و آژیرهای خطر در این دو شهر را به صدا درآورند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.