دوشنبه ۲۵ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: جنجال بر سر نامه خاتمی به رهبر انقلاب ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

روزنامه تهران امروز: دو روز پس از انتشار خبری دال بر نامه نگاری سید محمد خاتمی با مقام معظم رهبری به منظور فراهم آوری زمینه حضور اصلاح طلبان در انتخابات، این خبر از سوی دو منبع مختلف تکذیب شد.

خبرآنلاين نوشت که، روزنامه جمهوري اسلامي به نقل از منابع نزدیک به آيت الله هاشمي رفسنجاني، خبر ارسال نامه حجت الاسلام سيدمحمد خاتمي توسط آقاي هاشمي رفسنجاني به رهبر انقلاب را تكذيب کرد.

محمدرضا تابش نماينده اردکان و خواهرزاده سيد محمدخاتمي نيز با بيان اينکه «اعضاي حزب موتلفه اسلامي از جمله آقايان بادامچيان و عسگراولادي به عنوان اصولگراياني کارآزموده که هم تجريه سياسي بالايي دارند و هم حسن نيت، از دلسوزان انقلاب و نظام هستند که فضاي انتخابات مشارکتي و رقابتي را دنبال مي کنند»؛ اظهار داشت: از اين رو اظهارات اين آقايان را نشات گرفته از اين تفکر و حسن نيت آنها مي دانم اما آنچه که آقاي بادامچيان گفته اند به کلي تکذيب مي شود.

وي تاکيد کرد که از جانب خاتمي هيچ درخواستي ارائه نشده، نه نامه اي ارسال شده و نه حتي واسطه اي وجود داشته است.گفتني است در خبري که خبرگزاري ها روز پنج شنبه از بادامچيان در همایش جبهه پیروان خط امام و رهبری درباره حماسه 9 دي منتشر کرده، آمده بود: «برخی نیز خواستار حضور در انتخابات با رهبری خاتمي شده اند و آقاي خاتمی هم توسط آقای هاشمی به مقام معظم رهبری نامه دادند که راهی باز شود تا ما به صحنه بیاییم».

البته بادامچيان روز گذشته در گفت وگو با سايت نما(نزديک به حزب موتلفه) اعلام کرد: در این رابطه حرفی از نامه پیش نیامد، بلکه من گفتم گویا آقای خاتمی طی پیامی به واسطه آقای هاشمی از مقام معظم رهبری در خواست کرد تا راهی برای حضور اصلاح طلبان باز شود.

توضیح بادامچیان درباره خبر نامه انتخاباتی خاتمی به رهبر انقلاب

خبرگزاری مهر: عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه خبر پیام خاتمی به رهبر معظم انقلاب به واسطه هاشمی جزو شنیده هایی بوده است که در تحلیل انتخابات آینده ریاست جمهوری ذکر کرده است، گفت: اینکه یک مرتبه این موضوع را به صورت یک هیاهو برای هیچ درآورده اند، نشانگر این است که در درون اصلاح طلبان مسائل انتخابی به شدت مطرح است.

اسدالله بادامچیان، در واکنش به انتشار خبری که به نقل از وی در رسانه های مختلف منتشر شده است، بیان داشت: پنجشنبه هفته گذشته در جمع پیروان خط امام (ره) و رهبری گروه های مختلف در انتخابات آینده را تحلیل می کردم و از اصلاح طلبان هم گفتم که دچار تشتت گوناگونی هستند، یک گروه از اصلاح طلبان می خواهند انتخابات را تحریم کنند و برخی از آنها می خواهند اپوزیسیون را فعال کنند و گروهی دیگر نیز می خواهند فرد معتدلی بیاورند.

وی ادامه داد: ضمن این تحلیل بیان کردم که گویا آقای خاتمی توسط آقای هاشمی پیامی برای مقام معظم رهبری فرستاده است و بنابراین اصل بحث من بنا بر احتمال بوده است و به عنوان نقل خبر در اثنای تحلیل و به عنوان پیام بیان شده است نه نامه.

رییس کمیته انتخابات شوراهای شهر جبهه پیروان خط امام و رهبری افزود: بلافاصه بعد از تحلیل بنده دیدم که برخی از سایت ها نوشته اند که من گفته ام نامه ای در کار بوده است و به طور قطع هم این موضوع را از قول بنده نقل کرده اند. البته در همان روز من این موضوع را تصحیح کردم و به نظرم مساله آنچنانی نبود که به این صورت مطرح بشود زیرا در فعالیت های سیاسی اینچنین مسائل هم اتفاق می افتد که افراد پیامی برای شخصیت های مختلف می فرستند.

بادامچیان با بیان اینکه اصلاح طلبان از هیچ یک هیاهو ساخته اند، گفت: اینکه یک مرتبه این موضوع را به صورت یک هیاهو برای هیچ درآورده اند، نشانگر این است که در درون اصلاح طلبان مسائل انتخاباتی به شدت مطرح است و خودشان هم هنوز به اجماع سیاسی نرسیده اند و اگر بر فرض مثال این نامه هم سیاست یک مجموعه از آنها باشد، مشخص است که خود نامه یک مساله ای در میان اصلاح طلبان بوده است؛ ولو اینکه من به طور قطعی این مساله را بیان نکردم اما اصلاح طلبان در این مسائل اختلاف نظر زیادی دارند.

وی با تاکید براینکه برخی شنیده ها و اخبار را در میان تحلیل های خود به کار برده است، اظهار داشت: این خبر به صورت شایعه بوده است و من در تحلیل هایی که انجام می دهم نقل شایعات هم می کنم اما اینکه این را تبدیل کنند به نامه و بعد بی بی سی فارسی عکس من را در کنگره اعتماد ملی سال 87 قبل از فتنه منتشر کند و روزنامه ایران نیز در یک حرکت هماهنگ عکس من را با آقای خاتمی چاپ کند، به نظر من چیزی در این میان بوده است که برخی ها به آن دنبال مساله هستند.

بادامچیان در پایان گفت: اصلاح طلبان از درون به شدت دچار اختلاف نظر هستند و همین مسائل و اختلافاتی که آقای خوئینی ها با دیگر اعضای اصلاح طلب دارند نیز در همین راستا است؛ بنابراین مساله این است که هیاهو برای هیچ بوده است و البته این هیچی بوده است که برای اصلاح طلبان خیلی حرف دارد.

برخی از رسانه ها در پوشش خبری سخنان اسدالله بادامچیان در دیدار با اعضای پیروان خط امام و رهبری از قول وی نقل کرده اند که « محمد خاتمی توسط هاشمی رفسنجانی نامه ای به مقام معظم رهبری داده است تا از این طریق راه اصلاح طلبان برای ورود به انتخابات باز شود.»

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.