جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: رکورد امتیاز در بسکتبال المپیک شکسته شد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 

هفت صبح: در ادامه مسابقات بسکتبال المپیک، آمریکا به همراه ستارگان NBA موفق شد نیجریه نگون بخت را با نتیجه 156 بر 73 مغلوب کند.

ستارگان 164 میلیون پوندی بسکتبال آمریکا یکی از قاطع ترین بردهای تاریخ بازی بسکتبال المپیک را مقابل نیجریه رقم زدند. در ادامه مسابقات بسکتبال المپیک، آمریکا به همراه ستارگان NBA موفق شد نیجریه نگون بخت را با نتیجه 156 بر 73 مغلوب کند.

پیش از این رکورد کسب بیشترین امتیاز در یک بازی در اختیار برزیل بود. آنها در سال 1988 موفق شده بودند با 138 امتیاز مصر را شکست دهند.در این مسابقه که تمامی  صندلی های ورزشگاه بسکتبال آرنا» پر بود، بیشتر تیم ذخیره آمریکا به میدان رفت و هر از چند گاهی ستارگانی مانند لبرون جیمز، کوبی برایانت، کوین دورانت، کریس پل و تایسون چندلر به زمین می آمدند و نمایشی از بسکتبال نوین ارائه می کردند.

رکورد امتیاز در بسکتبال المپیک شکسته شد

آمریکایی ها در دو کوارتر اول 78 امتیاز به دست آوردند که این اتفاق هم در تاریخ بازی های المپیک بی نظیر بود. آنتونی در این بازی عملکرد شگفت انگیزی با گل کردن 10 پرتاب سه امتیازی از 12 اقدام خود داشت.راسل و ستبروک 21 و کوبی برایانت نیز 16 امتیاز در این دیدار تاریخی داشتند از طرفی دیوگونیز با 27 امتیاز و هفت ریباند بهترین بازیکن تیم ملی نیجریه بود. آنتونی رکورد کسب امتیاز در یک بازی المپیک را که پیش از این در اختیار استفان ماربوری دیگر بازیکن آمریکایی بود را هم شکست.

آنتونی همچنین با 10 پرتاب سه امتیازی رکوردی در این زمینه از خودش به جا گذاشت. رسانه ها پس از پایان این بازی به شوخی دیدار با نیجریه را بازی تمرینی برای کارملو آنتونی نامیدند. هر چند آمریکایی ها با اختلاف 83 امتیاز به پیروزی رسیدند اما در بازی های سال 1948 دو بازی با اختلاف 100 امتیاز به پایان رسیده است.

مارک کرزیوسکی مربی تیم آمریکا پس از این پیروزی گفت: «این بهترین تیمی  است که تا کنون مربیگری اش را بر عهده داشته ام. آنها 29 پرتاب سه امتیازی داشتند. مطمئنا شکست دادن چنین تیمی  کار آسانی برای هیچ کس نخواهد بود.» در بازی دیگر تیم ملی اسپانیا که در سه کوارتر ابتدای بازی با بریتانیا از این تیم پیش بود، در کوارتر پایانی با رها کردن بازی تا آستانه شکست مقابل میزبان پیش رفت.

اسپانیایی ها که در کوارتر آخر با نتیجه 30 بر 19 بازی را واگذار کردند، در مجموع موفق به کسب سومین پیروزی پیاپی خود با نتیج 79 بر 78 شدند. لوئل دنگ ستاره انگلیسی ها با 26 امتیاز 9 ریباند و هفت پاس منجر به گل بهترین بازیکن زمین بود و فریلند نیز با 25 امتیاز و هفت ریباند به کمک وی آمد.

خوزه کالدرون با 19 و پائوگسول با 17 امتیاز بهترین بازیکن اسپانیا بودند. تیم فرانسه نیز با 27 امتیاز تونی پارکر موفق به پیروزی 82 بر 74 مقابل لیتوانی شدند، استرالیا با 20 امتیاز و نتیجه 81 بر 61 نماینده آسیا را برد.

در این بازی ژیان لیان به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو از زمین خارج و باعث نگرانی چینی ها به خاطر دو بازی باقیمانده در مرحله مقدماتی شد.جینیو بیل اسکولا و دلفینو ستاره های آرژانتین با درخشش خود نتیجه 92 بر 69 مقابل تونس را رقم زدند و تیم روسیه که عملکرد غیرقابل پیش بینی در این المپیک داشته اند با نتیجه 79 بر 78 حریف قدرتمند خود برزیل را شکست دادند.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.