جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: 71 راه مسجدالحرام بسته شد +عکس ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

پایگاه خبری حج و زیارت: شرکت هاي مجری پروژه توسعه مطاف در مسجدالحرام از روز پنجشنبه، اقدامات مربوط به تخریب بخش شرقی و بخش شمالی مسجدالحرام را بر اساس نیازهای توسعه جدید آغاز کردند .

الوطن گزارش داد: با آغاز تخریب این بخشهای مسجدالحرام، 71 باب از بابهای حرم شریف مکی بسته شد و ورود به صحن سعی از طریق قسمت پایانی منطقه شرقی مسجدالحرام میسر شد.

این روزنامه نوشت: اداره کل امور حرمین شریفین و نیروهای امنیتی حرم، تابلوهای راهنمایی را نصب کرده اند که راههای رسیدن به محل سعی را به عمره گزاران نشان می دهد.

عبدالرحمن السدیس ريیس کل امور حرمین شریفین اعلام کرد: تعداد باب های باز در مسجدالحرام، 100 باب است.

وی افزود: فعالیت های توسعه این بخش های مسجدالحرام به طور شبانه روزی ادامه دارد و پروژه توسعه برای افزایش ظرفیت مطاف، یک تحول کیفی در خدمات ارائه شده به زائران بیت الله الحرام ایجاد خواهد کرد.

وی گفت: پروژه توسعه مسجدالحرام در صورت تکمیل فازهای آن، به افزایش تعداد طواف کنندگان در سه مرتبه منحصر نخواهد شد، بلکه از آن فراتر خواهد رفت.

از سوی دیگر، یحیی الزهرانی فرمانده نیروهای امنیتی حرم شریف مکی اعلام کرد: منطقه کاری توسعه، به طور کامل از دیگر بخشهای مسجدالحرام جدا شده و تاثیری بر حرکت عمره گزاران و زائران نخواهد داشت.

وی افزود: نیروهای امنیتی در برخی مکانها برای مدیریت حرکت زائران در اوقات شلوغی مستقر شده اند.

71 راه مسجدالحرام بسته شد +عکس

71 راه مسجدالحرام بسته شد +عکس

71 راه مسجدالحرام بسته شد +عکس

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.