دوشنبه ۲۵ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: زن از دیدگاه مقام معظم رهبری ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

تهران امروز: اسلام می خواهد كه رشد فكری و علمی و اجتماعی و سیاسی و - بالاتر از همه - فضیلتی و معنوی زنان، به حد اعلی برسد و وجودشان برای جامعه و خانواده بشری - به عنوان یك عضو - حد اعلای فایده و ثمره را داشته باشد. همه تعالیم اسلام از جمله مسئله حجاب بر این اساس است. مسئله حجاب، به معنای منزوی كردن زن نیست. اگر كسی چنین برداشتی از حجاب داشته باشد ، برداشتش كاملا غلط و انحرافی است. مسئله حجاب ، به معنای جلوگیری از اختلاط و آمیزش بی قیدو شرط زن و مرد در جامعه است. این اختلاط به ضرر جامعه و به ضرر زن و مرد - بخصوص به ضرر زن - است.مسئله حجاب ، به معنای جلوگیری از اختلاط و آمیزش بی قیدوشرط زن و مرد در جامعه است.

دلارام و پر عطوفت در خانه و با كرامت در محیط كار

… زن مسلمان باید در راه فرزانگی و علم تلاش كند. در راه خودسازی معنوی و اخلاقی تلاش كند. در میدان جهاد و مبارزه - از هر نوع جهاد و مبارزه ای پیشقدم باشد- نسبت به زخارف دنیا و تجملات كم ارزش بی اعتنا باشد. عفت و عصمت و طهارتش در حدی باشد كه چشم و نظر هرزه بیگانه را به خودی خود دفع كند. در محیط خانه، دلارام شوهر و فرزندانش باشد. مایه آرامش زندگی و آسایش محیط خانواده باشد و در دامن پرمهر و پرعطوفت و با سخنان پرنكته و مهرآمیزش فرزندان سالمی را از لحاظ روانی تربیت كند. انسانهای بی عقده، انسانهای خوش روحیه، انسان های سالم از لحاظ روحی و اعصاب در دامان او پرورش پیداكنند و مردان و زنان و شخصیتهای جامعه را به وجود بیاورد.

مادر از هر سازنده ای سازنده تر و باارزش تر است

مادر از هر سازنده ای سازنده تر و باارزش تر است. بزرگترین دانشمندان ممكن است مثلا یك ابزار بسیار پیچیده الكترونیكی را به وجود بیاورند. موشكهای قاره پیما بسازند و وسایل تسخیر فضا را اختراع كنند اما هیچ یك از اینها اهمیت آن را ندارد كه كسی یك انسان والا به وجود بیاورد و او، مادر است. این، آن الگوی زن اسلامی است.

...اسلام با كاركردن زن موافق است. نه فقط موافق است، بلكه كار را تا آنجا كه مزاحم با شغل اساسی و مهمترین شغل او، یعنی تربیت فرزند و حفظ خانواده نباشد شاید لازم هم می داند. یك كشور كه نمی تواند از نیروی كار زنان در عرصه های مختلف بی نیاز باشد اما این كار نباید با كرامت و ارزش معنوی و انسانی زن منافات داشته باشد. نباید زن را تذلیل كنند و او را وادار به تواضع و خضوع نمایند. تكبر از همه انسانها مذموم است، مگر از زنان. در مقابل مردان نامحرم، زن باید در مقابل مرد نامحرم متكبر باشد. فلایخضعن فی القول. در حرف زدن مقابل مرد نباید حالت خضوع داشته باشد. این، برای حفظ كرامت زن است. اسلام این را می خواهد و این، الگوی زن مسلمان است.

زن از دیدگاه مقام معظم رهبری

راه پیشتازی زن مسلمان به سمت ارزش ها

… الگوی غربی امروز اروپایی، برخاسته و زاییده از الگوی باستانی رومی و یونانی آنهاست. آن روز هم اینطور بود كه زن وسیله ای برای التذاذ مرد بود و همه چیز تحت الشعاع این بود. امروز هم این را می خواهند. حرف اصلی غربی ها این است. آنها با چه چیز زن مسلمان بیشتر دشمن اند ؟ با حجاب او. آنها با چادر و حجاب صحیح و متقن شما از همه چیز بیشتر دشمن اند. چرا؟ چون فرهنگ آنها این را قبول ندارد. اروپایی ها اینطورند. آنها می گویند هرچه را كه ما فهمیده ایم، دنیا باید از ما تقلید كند! مایلند كه جاهلیت خودشان را بر معرفت عالم غلبه بدهند. آنها می خواهند زن به سبك اروپایی را در جامعه رواج بدهند كه عبارت است از سبك مد و مصرف و آرایش در انظار عموم و ملعبه قرار دادن مسائل جنسی بین دوجنس. می خواهند این چیزها را به وسیله زنان رواج بدهند. هرجا با این هدفگیری غربیها مخالفت بشود فریادشان بلند می شود! اینها كم طاقت هم هستند! همین مدعیان غربی، كمترین مخالفتی را با مبانی پذیرفته خودشان تحمل نمی كنند.

...در مكتب اسلام ، حفاظ و حجابی بین زن و مرد وجود دارد. این به معنای آن نیست كه زنان ، عالم جداگانه ای غیر از عالم مردان دارند. نه ، زنان و مردان درجامعه و در محیط كار ، با هم زندگی می كنند ، همه جا با هم سروكار دارند، مشكلات اجتماعی را با هم حل می كنند. جنگ را با هم اداره می كنند و كردند. خانواده را با هم اداره می كنند و فرزندان را پرورش می دهند اما آن حفاظ و حجاب در بیرون از محیط خانه و خانواده حتما حفظ می شود. این ، آن نكته اصلی درالگوسازی اسلامی است. اگر این نكته رعایت نشود، همان ابتذالی كه امروز غرب دچار آن است، پیش می آید. اگر این نكته رعایت نشود زن از پیشتازی در حركت به سمت ارزش ها - كه در ایران اسلامی دیده شد - باز خواهد ماند.

راه اسلام، راه سربلندی

اگر از این راهی که انگشت اسلام به آن اشاره می کند استفاده بشود یقیناً آن ستمی که در طول تاریخ در جوامع مختلف-از جمله متأسفانه در جوامع اسلامی-بر زن می رفته است خبری نخواهد ماند و از بین خواهد رفت.

نقش زنان در پیشرفت

ما معتقدیم که زنان در هر جامعه سالم بشری قادرند و می باید فرصت پیدا کنند که در حد سهم خود تلاش و مسابقه خویش را در پیشرفت های علمی و اجتماعی و سازندگی واداره این جهان به عهده بگیرند از این جهت میان زن ومرد هیچ تفاوت نیست.

تدین و دینداری در زندگی

در جوامع متدين و مذهبي، مشاهده مي کنيم که دو نفر آدم مدت طولاني با هم زندگي مي کنند و اصلا از هم سير نمي شوند، بلکه دلبستگي شان به هم بيشتر مي شود، انس و محبت و وفايشان به همديگر بيشتر مي شود، اين همان خاصيت تدين و دينداري است. زن و شوهر هر چه بيشتر به هم محبت کنند، زيادي نيست آنجايي که محبت هر چه زياد شود، ايرادي ندارد، محبت زن و شوهر است. هرچه به هم محبت کنيد خوب است و خود اعتماد هم محبت مي آورد. اين محبت زن و شوهر جزو محبتهاي خدايي است، هرچه بيشتر شود بهتر است.

غربی ها و حقوق زن

اين غربي ها که اينقدر سر مسئله زن، بازي در مي آورند همينجا گرفتارند مي گويند ما احترام زن را نگه مي داريم، بله احترام زن را در مجالس رسمي، در فروشگاهها و خيابانها نگه مي دارند آن هم به معناي تلذذ از او اما آيا در خانواده هم، شوهر با زنش همين طور است؟ چقدر زن آزادي، چقدر کتک زدن زنها به دست مردان؟ چقدر فاجعه آفريني در داخل خانه؟

حجاب، حافظ زن

آيات قرآن که راجع به حجاب حرف مي زند، راجع به حدود زن و مرد با يکديگر دستور دارد اين به خاطر خود مردم است، به خاطر همين خانواده هاست. همين دخترهاي جوان که مي خواهند شوهرشان را از دست ندهند، اين پسرهاي جوان که زن محبوبشان را مي خواهند از دست ندهند، اين بدون حجاب نمي شود. آيات قرآن اينطور حکمت آميز و عميق است. اين محرم و نامحرم ها، اين حجاب و حفظ زن، اين «قل للمؤمنين يغضوا...» چشمهايتان را به هر منظره اي باز نکنيد، به هر چيزي نگاه نکنيد تا به هر طرفي کشانده نشويد. آن مردي که هر طور دلش بخواهد به هر طرف متمايل باشد، به طرف زنها عناني ندارد و آن زني که با حيا و عفاف و حجاب انساني آراسته نيست حفاظي ندارد، چنين مرد و زني براي همسران خود اهميت قائل نيستند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.