دوشنبه ۲۵ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: موبایل‌های حساسیت‌ زا را دور بیندازید! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

مجله سیب سبز: تا به حال پيش آمده كه به زيورآلات بدل يا لوازم آرايشي حساسيت داشته باشيد؟ اين حساسيت ها خود را به شكل قرمزي پوست، جاي گزيدگي، كهير، خارش و... نشان مي دهند. تحقيقات اخير نشان داده كه علت اين حساسيت ها وجود دو عنصر كبالت و نيكل در اين محصولات است. در حال حاضر اين دو عنصر در بعضي از انواع گوشي هاي موبايل وجود دارد و مي توان گفت كه اين گوشي هاي همراه هم حساسيت زا هستند. خشکی و خارش روي چانه، گونه ها و حتی گوش ها از علائم اين نوع حساسيت هستند. در بدنه گوشي هايي مانند آيفون ها و گوشي هاي اندرويدي اثري از اين دو عنصر و خاصيت حساسيت زايي شان ديده نمي شود. مهم اين است كه اين دو عنصر در بدنه گوشي شما وجود نداشته باشد اما بايد گفت در بدنه بيشتر گوشي هاي Blackberry و در گوشي هاي كشويي كه صفحه كليد دارند نيكل وجود دارد.

موبایل‌های حساسیت‌ زا را دور بیندازید!

iPhone 4S

iPhone 3

بيخود نيست كه شركت اپل در تكنولوژي تغيير بزرگي ايجاد كرده است. اين روزها تب داشتن آيفون همه گير شده است و متقاضيان اين گوشي هاي كم خطر و خوش دست هر روز بيشتر مي شوند.

iPhone 4

Black Berry Tourch

Motorola V950 Rugged Flip

Motorola Droid

Black Berry Curve

LG Flip VX 6100

موبایل‌های حساسیت‌ زا را دور بیندازید!

Sony Ericsson Flip Z520a

اين مدل گوشي ها بيشتر به درد كساني مي خورد كه زياد رانندگي مي كنند و كار با گوشي هاي لمسي برایشان سخت است. مهم ترين نكته اين است كه با بستن گوشي تماس قطع مي شود.

Black Berry Bold

در تمام اين گوشي ها بلك بري ها به عنوان گوشي هاي خطرناك يا كمي تا قسمتي خطرناك هستند. با اينكه اين گوشي ها با صفحه كليدهاي منسجم و خوش دست پرطرفدار هستند اما حتما از اينكه در بدنه آنها از اين دو عنصر استفاده نشده اطمينان پيدا كنيد.

LG Flip CV 500

اين مدل گوشي ها جزء نمونه هاي قديمي گوشي هاي تاشو هستند. نمونه هايي كه آنتن دارند در حال حاضر طرفدار كمتري دارند.

LG Flip VX 4400

Motorola Flip E815

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.