دوشنبه ۳۱ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: شکست سنگین نیکی کریمی در فوتبال! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

حدود دو ماه قبل و طي يك نشست رسانه اي نيكي كريمي از مجموعه «روزي روزگاري فوتبال» كه تهيه كنندگي و كارگرداني اش را به عهده داشت رونمايي كرد. مجموعه اي كه به سفارش فدراسيون فوتبال توليد شد و قرار بود به عنوان مجله هفتگي فوتبال ايران وارد شبكه نمايش خانگي شود. همان زمان تيتر و عكس اكثر روزنامه هاي ورزشي به حضور نيكي كريمي سر تمرين تيم هايي چون استقلال، سپاهان و راه آهن خلاصه مي شد. از آن جايي كه در اين سال ها نيكي كريمي در مصاحبه ها و مناسبت هاي گوناگون از علاقه زيادش به فوتبال خبر داده بود در ابتدا به نظر مي رسيد كه اتفاق خوبي قرار است رخ دهد.

شکست سنگین نیکی کریمی در فوتبال!

شکست سنگین نیکی کریمی در فوتبال!

نيكي كريمي تهيه كننده و كارگردن اين مجموعه قبل از توزيع قسمت اول در گفت وگو با خبرآنلاين گفته بود كه از ابتدا هدف او از ساخت چنين مجموعه اي توزيع در شبكه نمايش خانگي نبوده است:«هدف ما نمایش خانگی نبود. من به همراه دستیارانم وفیلم بردارم جمع شدیم وفکرکردیم امسال می خواهیم چه کارکنیم وتمرکزمان را بگذاریم روی فیلم یاسریال یا چیز دیگری، ضمن این که من پروانه نمایش جدیدم را می خواستم بگیرم.

شکست سنگین نیکی کریمی در فوتبال!

به این فکر کردیم که وقت مان را بگذاریم روی چیزی که خیلی دوست داریم و برای آن زمان زیادی می گذاریم. آن هم تماشای فوتبال و دنبال کردن اخبار فوتبال است. این ایده را به فدراسیون فوتبال دادیم. آن ها به ما این پیشنهاد رادادند که مردم هم آنرا ببینند و ماهم استقبال کردیم.» اين مجموعه قرار بوده به معرفي باشگاه هاي فوتبال ايران، مدارس فوتبال و گفت وگو با فوتباليست ها و مربيان داخلي بپردازد و يكسري بخش هاي جذاب و حاشيه اي مرتبط با فوتبال هم در آن گنجانده شود كه البته به گفته كريمي يکسری از آپشن های این مجموعه ثابت است. مثل خاطرات کاپیتان، معرفي باشگاه ومربی ومابقي آيتم ها مثل پیشکسوتان ومطبوعات متغير . حتي قرار بوده كه اين مجموعه در سطح وسيع تر در خصوص باشگاه هاي خارجي هم ساخته شود.

البته نيكي كريمي در همان ابتدا هم گفته بود كه قرار نيست اين مجموعه به صورت هفتگي توزيع شود ولي نهايتا قولي كه كريمي داده بود اين بود كه حداكثر هر دو، سه هفته يك بار قسمت هاي مختلف اين مجموعه توزيع شود اما از 11 آبان ماه تا الان حدود دو ماه مي گذرد و هيچ خبري از اين مجموعه نشده است.

روزي روزگاري فوتبال پروانه ساخت دارد يا ندارد؟

اولين سوالي كه مطرح مي شود اين است كه چرا روزي روزگاري فوتبال پس از پخش قسمت اول توزيع اش متوقف شد. اسد زاده در اين خصوص مي گويد: «تا جايي كه من اطلاع دارم قسمت هاي ديگر اين مجموعه مجوز ساخت ندارند، عوامل توليد در پي گرفتن مجوز توليد هستند.

شکست سنگین نیکی کریمی در فوتبال!

به گفته آرمان گروه توليد مجموعه از پخش كننده سري اول كه موسسه «تصوير گستر پاسارگاد» بود ناراضي هستند و به همين علت هم در پي پخش كننده جديدي مي گردند. به گفته آرمان مرحله تغيير پخش كننده مراحل قانوني طولاني و وقت گيري دارد به همين علت هم تا كنون پخش سري هاي بعدي اين مجموعه عملي نشده است. اين در حالي است كه كريمي در نشست خبري اين مجموعه كه چند روز قبل از توزيع سري اول برگزار شده بود اعلام كرده بود: «روزي روزگاري فوتبال» با سرمایه شخصی و تحت نظارت و حمایت فدراسیون فوتبال ساخته شده و عوامل سعی کرده اند برای منتشر کردن فیلم برنامه خوبی داشته باشند و طوری منتشر شود که از برنامه ای که دارند جلوتر باشند، خب اگر سازندگان مجموعه به فكر توزيع درست نباشند آن وقت همان سرمايه شخصي هم امكان بازگشت برايش به وجود نمي آيد و اين مي تواند ضربه بزرگي براي ادامه احتمالي كار آن ها باشد.

شکست سنگین نیکی کریمی در فوتبال!

پخش مجموعه منظم مي شود

نكته دومي كه با اسدزاده در ميان مي گذاريم اين است خب چرا از همان ابتدا مجوز تمام قسمت هاي اين مجموعه گرفته نشده كه براي پخش آن به صورت هفتگي مشكلي پيش نيايد. مديرعامل تصوير گستر پاسارگاد باز هم براي گرفتن جواب اين سوال تهيه كننده كار را مطلع تر مي داند. به گفته اسد زاده قرارداد اين مجموعه به صورت سريالي با اين موسسه بسته نشده و گويا براي هر قسمت قرارداد جداگانه اي بسته مي شود.

شکست سنگین نیکی کریمی در فوتبال!

البته آرمان از محتويات سري دوم چيزي نمي گويد ولي اگر به همان بخش كه در قسمت دوم خواهيد ديد در سري اول استناد كنيم معرفي باشگاه استقلال و گفت وگو با محمد مايلي كهن و محرم نويدكيا بخش هاي اصلي سري دوم خواهند بود.

شکست سنگین نیکی کریمی در فوتبال!

استقبال خوب از قسمت اول

اما يكي از شايعاتي كه در خصوص عدم پخش قسمت هاي بعدي اين مجموعه وجود داشت اين بود كه عدم استقبال مخاطبان از اين مجموعه باعث شده كه قسمت هاي بعدي يا ساخته نشوند يا براي توزيع شان ترديد هايي به وجود بيايد كه اسد زاده خيلي دوپهلو به اين مسئله پاسخ مي دهد: «توزيع نشدن سري جديد ربطي به عدم فروش سري اول ندارد. اتفاقا استقبال از اين مجموعه در سري اول خوب بوده فقط يك مقدار بايد برايش بيشتر تبليغات انجام شود تا مخاطبان بيشتر با فضاي آن آشنا شوند".»

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.