دوشنبه ۳۱ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: غیبت 5 ساله مردی که عاشق نمایش بود ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

روزنامه آرمان: از صبح 5 دی ماه سال 86، پنج سال می گذرد که اکبر رادی خالق «روزنه آبی» درگذشت.

پنج سال از درگذشت اکبر رادی می گذرد و حالا هادی مرزبان مشغول آماده کردن نمایش «پلکان» است. او که 28 سال پیش با همین نمایشنامه وارد دنیای رادی شد در این مدت آثار دیگری از همین نمایَشنامه نویس را اجرا کرد و حالا در تدارک اجرای دوباره «پلکان» است که قرار است در جشنواره تئاتر فجر به صحنه برود و پس از آن هم در تالار اصلی تئاترشهر اجرای عمومی اش را ادامه بدهد.

غیبت 5 ساله مردی که عاشق نمایش بود

آقای نمایشنامه نویس شاید می خواست با این یادداشت دوست نمایشنامه نویسش، بیضایی را غافلگیر کند اما فرشته مرگ بود که رادی، بیضایی و همه دوستداران تئاتر را غافلگیر کرد. روز ششم دی ماه بود که نوشتار بیضایی در همین صفحه چاپ شد، نوشتاری که این بار درباره مرگ بود، درباره مرگ اکبر رادی و بیضایی در این نوشتار سالروز تولدش را به مردم ایران تسلیت گفت.

بهرام بیضایی که در ابتدای جوانی آرزومند اجرای نمایشنامه «از پشت شیشه ها» اکبر رادی بود، دو سال پس از درگذشت رادی در جلسه ای که به روخوانی نمایشنامه «از پشت شیشه ها» به کارگردانی محمد یعقوبی در فرهنگسرای ارسباران اختصاص داشت، گفت: «کاش این گفت وگو در حضور رادی انجام می شد. جایش همواره نزد ما و در تئاتر ما خالی است و امیدوارم نمایشنامه هایش همیشه روی صحنه تئاتر ما اجرا شود.»

غیبت 5 ساله مردی که عاشق نمایش بود

رادی که دانش آموخته رشته علوم اجتماعی از دانشگاه تهران بود، تحصیل در دوره کارشناسی ارشد این رشته را نیمه کاره گذاشت و پس از طی دوره تربیت معلم در سال ۱۳۴۱، به شغل معلمی روی آورد. معلمی را از کلاس سوم دبستان مدرسه «بامشاد» و سپس ششم دبستان مدرسه «شهرام» در جنوب شهر تهران آغاز کرد و طی سی و دو سال، به تدریس ادبیات در سال چهارم دبیرستان، ادبیات نمایشی انستیتو مربیان امور هنری، نمایشنامه نویسی مقطع کارشناسی دانشگاه تهران و نمایشنامه نویسی پیشرفته کارشناسی ارشد دانشگاه هنر می پردازد و در سال ۱۳۷۳ بازنشسته می شود.

غیبت 5 ساله مردی که عاشق نمایش بود

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.