پنجشنبه ۲ ، آذر ۱۳۹۶

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید



 

::::: اسامی نفرات برتر کنکور 91 منتشر شد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: اسامي نفرات برتر كنكور آزمون سراسري سال 91 منتشر شد .

با اعلام اسامي نفرات برتر كنكور سراسري سال 91، بيشترين تعداد پذيرفته شدگان برتر به تهراني ها با 10 نفر و پس از آن يزد با 4 نفر برتر و پس از آنها نيز آما نفرات برتر كنكور به داوطلبان اصفهان، مشهد، بابل و كرمان اختصاص يافته است.

همچنين بر اساس اين آمار، 20 نفر از برترين هاي كنكور پسر و مابقي دختر هستند.

گروه آزمايشي علوم رياضي و فني

نفر اول محمد استاد محمدي از كاشان

نفر دوم سينا ملكيان از بابل

نفر سوم الهام احساني مقدم از بابل

نفر چهارم ونداد داودنيا از تهران

نفر پنجم ميلاد اكرمي از مشهد

نفر ششم آرمان محمدي از قزوين

نفر هفتم بهروز طهماسبي از اهواز

نفر هشتم سينا فرجي الموتي از كرج

نفر نهم سروش آرايي از اصفهان

نفر دهم اميرمهدي صوفي عنايتي از تهران

گروه آزمايشي علوم تجربي

نفر اول فرزانه رحماني از سنندج

نفر دوم عليرضا اورعي از تهران

نفر سوم مهدي سليمان زاده از تبريز

نفر چهارم پدرام افشار از ساري

نفر پنجم غزاله تفاق از يزد

نفر ششم معصومه عظيمي از شميرانات

نفر هفتم فرزين واحدي از تبريز

نفر هشتم سينا اميني بهابادي از يزد

نفر نهم سيد سعيد طامهريزاده از يزد

نفر دهم پروا جوان شاياني از اردبيل

گروه آزمايشي علوم انساني

نفر اول فاطمه فتاحي از تهران

نفر دوم اميرمحمد هوشمند چترودي از كرمان

نفر سوم، فاطمه السادات حسيني دهنوي از كرمان

نفر چهارم، سيد مجتبي حسيني از مشهد

نفر پنجم، وحيد حامد از يزد

نفر ششم نيلوفر حيدرپور بيدگلي از تهران

نفر هفتم محمد حجازي نوقابي از مشهد

نفر هشتم فاطمه محسني از كرمانشاه

نفر نهم سميرا افضلي شهري از گناباد

نفر دهم سيده طيبه خدابخشي از تهران

گروه آزمايشي هنر

نفر اول ياسمين قلعه نوئي از تهران

نفر دوم شيرين جعفري نسب كرماني از تهران

نفر سوم ميترا موحد از تهران

گروه آزمايشي زبان هاي خارجي

نفر اول فاطمه ولي زاده پاشا از بابل

نفر دوم سروش آرايي از اصفهان

نفر سوم بيتا مهري از اصفهان

نفر چهارم پرديس پاشاخانلو از پرديس

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.