يكشنبه ۶ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: مجیدی گفت هواداران به هیچ‌وجه تشویقش نکنند ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایلنا: رییس هیات مدیره باشگاه استقلال تاکید می کند که فرهاد مجیدی هم مانند علی دایی نمی خواهد در ورزشگاه ها اینگونه مورد تشویق قرار بگیرد.

احمد رسولی نژاد با اعلام این مطلب که طی چند روز اخیر به غیر از خبرگزاری ایلنا با هیچ روزنامه یا خبرگزاری دیگری مصاحبه ای نکرده، گفت : متاسفانه طی یکی - دو روز اخیر به ویژه امروز برخی روزنامه ها به نقل از من تیترهایی بر روی جلد روزنامه زدند که من از زمان آمدن به وزارت ورزش یا حداقل در چند ماه اخیر با آن ها هیچگونه مصاحبه ای نداشتم  .  

مجیدی گفت هواداران به هیچ‌وجه تشویقش نکنند

رسولی نژاد افزود : امروز یکی از روزنامه به دروغ به نقل از من زده «رسولی نژاد: مجیدی را نگرفتیم، شدیم پرسپولیس پارسال» و یا یکی دیگر از روزنامه ها نوشته «مجیدی در منزل رسولی نژاد چکار داشت؟»، در حالیکه من مجیدی را حضوری ندیدم، فقط دو شب قبل او خودش زنگ زد و اعلام کرد هواداران به هیچ وجه او را تشویق نکنند. مجیدی گفت آرزوی من موفقیت استقلال است. استقلال امسال تیم خوبی را بسته و مربی کاربلدی دارد.  مجیدی همچنین در ادامه به من گفت : «اطمینان دارم استقلال با این مربی (قلعه نویی) می تواند قهرمان ایران شود .   مجیدی تاکید داشت :» هواداران روز سه شنبه ورزشگاه را مملو از جمعیت کنند و فقط تیم استقلال تشویق شود».  

وی همچنین در ادامه تاکید کرد : این ها همگی صحبت های فرهاد مجیدی بود و حالا من به عنوان رییس هیات مدیره باشگاه استقلال از هواداران درخواست دارم فقط و فقط تیم را تشویق کنند، همانطور که در مصاحبه گذشته با خبرگزاری ایلنا تاکید داشتم با گذشت دو هفته از مسابقات لیگ بر تر نمی شود نظر فنی داد. معتقدم ما در ادامه راه هفته های بهتری را پیش رو خواهیم داشت. در مورد مسایل فنی هم فقط کادر فنی اظهارنظر می کند .  

رسولی نژاد با اشاره به اتفاقاتی که در سال گذشته در خصوص تشویق علی دایی از سوی هواداران پرسپولیس رخ داد، گفت : اگر در خاطرتان باشد در   همان مقطع هم علی دایی در مصاحبه های خود تاکید داشت که راضی نیست در جریان مسابقات پرسپولیس هواداران او را تشویق کنند. من باید بگویم بازیکنان بزرگ همواره همینطور هستند .  

رییس هیات مدیره باشگاه استقلال همچنین متذکر شد: مجیدی و دایی بزرگان تاریخ فوتبال ما هستند و نام آنها در تاریخ فوتبال کشور ماندگار است .  

وی افزود : ما از بازیکنان بزرگی همچون علی دایی و فرهاد مجیدی چنین رفتاری را انتظار داریم. طرفداران واقعی استقلال هم فقط تیم را تشویق کنند و از هرگونه حاشیه سازی پرهیز کنند. مهم این است که کادر فنی، سرمربی و مدیرعامل تشویق شود.  

رسولی نژاد با اعلام شکایت از روزنامه ها و خبرگزاری هایی که از قول وی مصاحبه دروغین و خبر کذب منتشر کردند، عنوان داشت: به دلیل تشویش اذهان عمومی بنده پیگیری های لازم را از مراجع ذیصلاح خواهم داشت چراکه برخی رسانه ها تیترهایی که زده اند، کذب محض بوده، به طور نمونه تیتر زدند: «مجیدی در منزل رسولی نژاد چکار می کرد»، در حالیکه من با مجیدی هیچ ملاقاتی نداشتم .  

رییس هیات مدیره باشگاه استقلال در پایان اظهارداشت : فرهاد مجیدی درخواستش از هواداران تشویق تیم و همچنین آرزوی موفقیت برای تیم استقلال، کادر فنی و مدیرعامل آن است .  

مجیدی گفت هواداران به هیچ‌وجه تشویقش نکنند

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.