دوشنبه ۳۱ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: پرواز هواپیما هنگام اذان در ایران ممنوع شد - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: سید علی طاهری سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی درباره نشست امروز کمیسیون فرهنگی مجلس، گفت: طبق جلساتی که کمیسیون فرهنگی مجلس در هفته های گذشته با وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواپیمایی برگزار کرد، مقرر شد درباره حجاب و عفاف شرکت های هواپیمایی و ساعت پرواز هواپیماها تغییراتی اعمال شود.

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی افزود: در نشست امروز نامه سازمان هواپیمایی به شرکت هواپیمایی برای رعایت بحث حجاب و عفاف و همچنین ساعت پرواز هواپیماها که در تاریخ 26 آذرماه به شرکت های هواپیمایی ابلاغ شده، قرائت شد.

وی ادامه داد: از این پس با اجرایی شدن این بخشنامه ابلاغی نخست از سوی شرکت های هواپیمایی به مسئله حجاب و عفاف بیش از پیش پرداخته خواهد شد و در شرکت های هواپیمایی و فرودگاه ها رعایت حجاب و عفاف مورد توجه جدی قرار می گیرد؛ این دستورالعمل ها به شرکت های هواپیمایی ابلاغ می شود و طبیعتاً اگر مسافران هم این دستورالعمل ها را ببینند آن ها موظف به رعایت آن می شوند.

طاهری یادآور شد: با اجرایی شدن بخشنامه دوم سازمان هواپیمایی کشور از این پس هیچ پروازی هنگام اذان به ویژه اذان صبح انجام نخواهد شد و پروازها حداقل نیم ساعت پس از اذان صبح اجازه پرواز خواهند داشت.

عضو فراکسیون روحانیون از قدردانی اعضای کمیسیون فرهنگی به علت بخشنامه کردن دغدغه های کمیسیون فرهنگی مجلس در نشست امروز خبر داد و گفت: انتظار داریم این دو بخشنامه مهم سازمان هواپیمایی کشور هرچه سریع تر اجرایی شود.

وی افزود: موضوع دیگری که در دستور کار کمیسیون فرهنگی مجلس قرار داشت، جمع بندی و تنظیم گزارش طرح اداره صدا و سیمابود که به علت کمبود وقت، کارگروه بررسی این طرح وقت بیشتری را برای بررسی و تدوین طرح مذکور خواستار شد؛ قرار است پس از بررسی های لازم این طرح به کمیسیون بیاید.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس از رأی مثبت اعضای این کمیسیون به کلیات لایحه اصلاح قوانین تنظیم خانواده خبر داد و گفت: این لایحه که از سوی کارگروه مشترکی در مجلس با محوریت کمیسیون بهداشت و درمان و کمیسیون های فرهنگی، اجتماعی و امنیت ملی و سیاست خارجی و مسئولانی از شورای عالی انقلاب فرهنگی بررسی می شود تا در خصوص بحث تنظیم جمعیت کار کنند و جزئیات آن در کارگروه مشترک بررسی خواهد شد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.