دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: زن ایرانی، قاتل نظامی آمریکا در افغانستان! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

فرارو: یک مقام افغان می گوید زن پلیسی که یک پیمانکار آمریکایی را در کابل کشته است، یک ایرانی است که ده سال پیش به کمک شناسنامه ی جعلی که شوهرش برایش فراهم آورده بود، وارد افغانستان شده است.

به گزارش آسوشیتدپرس صدیق صدیقی، سخنگوی وزارت داخله ی افغانستان روز سه شنبه گفت که این زن از "بی ثبابی رفتاری" رنج می برد، اما تحقیقات تاکنون هیچگونه ارتباطی میان وی با شبه نظامیان را نشان نداده است.

روز گذشته، یک پلیس زن، با نام نرگس، جوزف گریفین 49 ساله تبعه ی آمریکا را هدف گلوله قرار داد. این گونه حملات که از سوی نیروهای افغان به نیروهای بین المللی صورت می گیرند به "حملات خودی" معروفند.

جوزف گریفین کارمند شرکت امنیتی DynCorp International بود و به نیروهای پلیس افغانستان در کابل مشاوره ی نظامی می داد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.