دوشنبه ۲۵ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: آخرین قیمت رهن و اجاره مسکن در تهران ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

دنیای اقتصاد: این روزها اغلب مستاجرانی که در بازار مسکن حضور دارند و به دنبال واحد دلخواه شان هستند اظهار رضایت بیشتری نسبت به تابستان دارند.

البته قابل ذکر است که خوشنودی آنها از بابت نرخ های اجاره پیشنهادی بطور 100 درصد نیست اما معتقد هستند که میزان اجاره بهایی که در حال حاضر تعیین و به بازار معرفی می شود در مقایسه با تابستان منصفانه تر است.

در حال حاضر برخی از مشتریان در بازار رهن و اجاره واحدهای مسکونی براین باورند اگرچه به دلیل جابه جایی اکثر مستاجران در نیمه اول سال از حجم فایل های اجاره در نیمه دوم سال کاسته می شود و تنوع فایل استیجاری در بازار اجاره واحدهای مسکونی در این فصل از سال محدود می شود اما جابه جایی در این فصل صرفه بيشتري دارد.

مهم ترین نکته در بازار اجاره این روزها به نرخ اجاره مربوط می شود چراکه طی یک تا دو سال گذشته بسیاری از مستاجرانی که قدرت مالی آنها تضعیف شده است به دنبال واحد دلخواه شان نیستند بلکه در جست وجوی واحدی هستند که از عهده پرداخت اجاره بهای آن بر بیایند.

اکنون این روزها کم نیست تعداد مستاجرانی که به محض ورود به بنگاه های املاک با اعلام میزان توانایی مالی خود درخواست معرفی فایل اجاره می کنند نه با اعلام خصوصیات واحدی که در نظر دارند.

آخرین قیمت رهن و اجاره مسکن در تهران

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.