چهارشنبه ۲۷ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: رضا صادقی به زودى غیب می شود! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

موسیقی ما: رضا صادقی دوشنبه شب گذشته با انتشار یک ویدئوی سی ثانیه ای رو صفحه شخصی اش، باز هم با هوادارانش سخن گفت و به آنها دلداری داد که دوری او از موسیقی با بازگشتی ویژه همراه خواهد بود.

در این ویدئو که او به همراه «پویا نیکپور» رهبر جدید ارکسترش دیده می شود، صادقی سعی دارد خودش را پر انرژی و شاداب نشان دهد و این در حالی است که ماجراهای حقوقی او و شرکت طرف قرارداد سابقش به جاهای پیچیده و ناخوشایندی کشیده شده است.

او باز هم مثل یک سال و نیم گذشته سکوت اختیار کرده و با هیچ رسانه ای حاضر به گفت وگو و درد دل نیست. او تماس های دوستان نزدیکش را هم دیگر پاسخ نمی دهد و کمتر هم در مجامع موسیقیایی حاضر می شود و فقط شب ها در کنار گروه جدیدش به تمرین می پردازد.

رضا صادقی به زودى غیب می شود!

او در یکی از متن هایش نوشته است: «من به زودى غيب مى شوم، بدون شرح، آخرين حضور من ظهورم در نگاه آسمان است آن سان كه باران به فخرفروشى مشغول مى شود. از لمس نگاه من، هلهله هاى بى پايان آدمم نكرد، من آدم نمى شوم اگر پاداش آدم شدن زمين است. همين...»

این خواننده در یکی از قطعات آلبوم جدیدش صحبت هایی را به شکل دکلمه به هوادارانش تقدیم کرده که این قطعه پنج دقیقه ای بسیاری از سخنان ناگفته و درددل های آقای مشکی پوش در همه این یک سال است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.