چهارشنبه ۲۷ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: اقدام ضد ایرانی اعراب خلیج فارس ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: سی و سومین نشست شورای همکاری خلیج فارس در منامه پایتخت بحرین با صدور بیانیه ای تند علیه ایران به کار خود پایان داد.

کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس ادعاهای خود درباره دخالت های ایران در امور کشورهای عضو را تکرار کرده و از تهران خواستند که هر چه سریع تر از آنچه اقدامات و سیاست های مداخله جویانه خوانده شده و به زعمشان باعث افزایش تنش در منطقه می شود، متوقف کند.

کشورهای عضو شورای همکاری همچنین از ایران خواستند اصول حسن همجواری را رعایت کند و سعی کند اختلافاتش را با کشورهای منطقه به روش های مسالمت آمیز و بدون استفاده از تهدید و زور حل کند. در این بیانیه بار دیگر بر ادعاهای امارات در حاکمیت جزایر سه گانه ایرانی تاکید شده است.کشورهای عضو این شورا در بیانیه پایانی خود همچنین برنامه صلح آمیز هسته ای ایران را تهدید آمیز قلمداد کردند و از ایران خواستند به طور کامل با آژانس بین المللی انرژی هسته ای همکاری کند.

در این بیانیه بر اهمیت پایبندی ایران به اصول بین المللی در ایجاد منطقه ای عاری از سلاح کشتار جمعی و اتمی تاکید و از تلاش های بین المللی برای حل مساله هسته ای ایران از راه های مسالمت آمیز تقدیر کردند.

شورای همکاری در بیانیه خود همچنین از ایران خواست بعد از آغاز به کار نیروگاه بوشهر به توافقنامه «ایمنی هسته ای» بپیوندد و به تمام اصول ایمنی و ممنوعیت انتشار فعالیت های هسته ای در منطقه پایبند باشد.

ادعای تقصیر ایران در جنگ تحمیلی

همچنین وزیر امور خارجه بحرین هم در ادعایی، با مقصر دانستن جمهوری اسلامی ایران در همه بحران های منطقه، مدعی شد: «همه مشکلات از جمله جنگ ایران و عراق، اشغال کویت، ناآرامی های لبنان و یمن و تروریسم و وضعیت کنونی منطقه، از سال 1357 آغاز شد». به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از العالم، «خالد بن احمد آل خلیفه» در گفت وگو با یک روزنامه سعودی مدعي شد: با وجود برخی انتقادات، می توان گفت که ایران در دوره شاه کشوری قابل اعتماد بود!

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.