دوشنبه ۳۱ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: معرفی و شرایط بورس و پذیرش دانشگاه "ایروان"ارمنستان ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: دانشگاه ملي ايروان در ارمنستان، بزرگترين دانشگاه در اين كشور با 110 دپارتمان مي باشد كه در سال 1919 تاسيس شده است.

اين دانشگاه 3150 كارمند، 130 استاد،700 دانشيار و 360 استاديار دارد. اين دانشگاه با 400 محقق و پژوهشگر و 1350 دانشجوي كارشناسي ارشد حرف اول را در ارمنستان مي زند.

از 9 هزار دانشجوي كارشناسي اين دانشگاه، 800 دانشجو را دانشجويان خارجي از جمله ايراني تشكيل مي دهند. به همين منظور سواي بر آموزش به زبان ارمني، دروس اين دانشگاه به زبان انگليسي و روسيه نيز تدريس مي شود.

زمان آغاز سال تحصيلي در ارمنستان

سال آموزشي در ارمنستان به مانند ايران از مهرماه آغاز و در خرداد ماه به اتمام مي رسد.

آزمايشگاه اين دانشگاه در كنار اتاق هاي ويژه اي با مجهزترين دستگاه ها و تكنولوژي هاي روز دنيا قرار گرفته است، به گونه اي كه در رتبه بندي  دانشگاه هاي جهان اين دانشگاه بهترين دانشگاه ارمنستان شناخته شده است.

مشخصات دانشكده ها و بخشهاي دانشگاه

دانشكده هاي اين دانشگاه شامل دانشكده فيزيك، دانشكده فيزيك هسته اي، رياضي كاربردي و فيزيك، دانشكده جغرافيا، دانشكده شيمي، دانشكده تاريخ، دانشكده فيزيك، دانشكده معدن كاوي، جامعه شناسي، فلسفه، نقشه نگاري و اطلاعات جغرافيايي، دانشكده اكولوژي و محيط  زيست، حقوق و علوم سياسي و روابط بين الملل، ادبيات و زبان هاي خارجه، علوم انساني و الهيات مي شود.

اين دانشگاه كه به دانشگاه مادر كشور ارمنستان معروف است در خيابان ابوويان واقع شده و از سيستم آموزش از راه دور نيز استفاده مي كند. اين دانشگاه در سه مقطع كارشناسي، كاراشناسي ارشد و دكتري فعاليت مي كند.

همانطور كه گفته شد اين دانشگاه به "دانشگاه مادر" معروف است به اين دليل كه در ابتدا تمام دانشكده ها در كنار هم و زير مجموعه يكديگر بودند اما اكنون هر كدام مجزا هستند و رييس  دپارتمان مخصوص خود را دارند.

فارغ التحصيلان معروف دانشگاه ايروان

پاريو سواك شاعر سابق ارمنستان، شاهين مگيان رهبر نظامي سابق ارمنستان، سيلويا كاپوتيكيان شاعر سابق ارمنستان، سرگئي مرگيان رياضي دان و دانشمند نابغه ارمنستان، سرژ ساركيان رييس جمهور سابق ارمنستان، واهه اشمانيان وزير قوه قضاييه سابق ارمنستان، لئون پطروسيان اولين رييس جمهور كشور، لئون چوكازيان عضو هيات يونسكو در زمينه هند، الكساندر آرزومانيان اولين وزير ارمنستان در آمريكا و غيره از معرفترين فارغ التحصيلان اين دانشگاه هستند.

دانشكده هاي فيزيك و رياضي اين دانشگاه كادر بسيار قدرتمندي دارد و همواره در پذيرش اساتيد بين المللي و بورسيه دانشجويان رشته هاي ياد شده فعال مي باشد، از ديگر رشته هاي قوي اين دانشگاه كه داراي مدرك معتبر در عرصه جهاني است. دانشكده حقوق و روزنامه نگاري مي باشد كه ميزبان سمينارها و جشنواره هاي زيادي بوده است.

شرايط پذيرش و بورسيه در دانشگاه ايروان

پذيرش دانشجو و بورسيه در دانشگاه ايروان ارمنستان بيشتر حول رشته هاي تاريخ و زبان هاي خارجه مي باشد و همواره به دليل نزديكي جغرافيايي و فرهنگي به كشورمان ايران دانشگاه هاي اين كشور بين دانشجويان ايراني پرطرفدار بوده است.

مدارك لازم براي درخواست تحصيلي در دانشگاه ايروان به شرح ذيل است: درخواست تقاضانامه به دانشگاه ايروان و ذكر رشته تحصيلي، كپي ديپلم تحصيلي تاييد شده از سوي دفتر اسناد رسمي با ريز نمرات دانشجو، گواهي سلامت، گواهي پاك بودن از ايدز، كپي پاسپورت، كپي شناسنامه و 6 قطعه عكس برخي از اين مدارك است.

اما اگر دانشجو قصد ادامه تحصيل در مقطع پژوهش محور (1 تا 2 سال) يا دكتري (3 سال) را دارد نامبرده علاوه بر مدارك بالا موظف است تا مدارك شامل ليست مقالات تاييد شده از دانشگاه قبل و حداقل يك تز و برنامه تحقيقي و آموزشي را نيز ارايه كند.

بر اساس اين گزارش متقاضيان بايد ابتدا در دوره هاي آمادگي بخش دانشجويان خارجه شركت كنند. اين بخش كه از سال 1961 تاسيس شده است تاكنون بيش از شش هزار دانشجو از 55 كشور جهان را فارغ التحصيل كرده است.

دانشجويان در اين اداره به سه بخش بدون دانش ارمني، دانش كم ارمني و دانش كامل ارمني تقسيم بندي مي شوند و در يك ترم آمادگي آنها براي ادامه تحصيل در دانشگاه هاي ارمنستان آماده مي شوند و در صورت نياز بيشتر به دانش و زبان ارمني از ترم هاي بعدي در كنار واحدهاي اصلي دانشجو مي تواند درس ارمني و دانش ارمني را نيز انتخاب كند. در صورت تجديدي در دوره هاي آمادگي، متقاضي نمي تواند به ادامه تحصيل ادامه دهد و موظف است در امتحانات مجدد اين دوره براي كسب مجوز ادامه تحصيل شركت كند.

دانشكده پزشكي دانشگاه ايروان پرطرفدارترين دانشكده ارمنستان

دانشكده پزشكي اين دانشگاه پرطرفدارترين و معروف ترين دانشكده در اين كشور است. اين دانشكده در سال 1920 يك سال پس از تاسيس دانشگاه افتتاح شده است.

در ابتدا كلاس هاي اين دانشگاه براي دانشجويان خارجي از قبيل هند، ايران، اتيوپي، بلغارستان و ... به زبان روسيه اي تدريس مي شد اما از سال 2000 كلاس هاي دانشجويان خارجه به زبان انگليسي نيز تدريس مي شود.

در حال حاضر طي جديدترين آمار، 740 دانشجو خارجي از كشورهاي هند، موريد، ايران، لبنان، اردن، عراق، كانادا، آمريكا، روسيه، قزاقستان، گرجستان، بلاروس، مولداوي، اوكراين، مالديو، سري لانكا و موريتاني در اين دانشگاه در حال تحصيل مي باشد.

در اين دانشگاه نه تنها آموزش عمومي بلكه آموزش عملي نيز آموخته مي شود. دوره هاي آموزش عملي اين دانشگاه مبتني بر جديدترين متدهاي آموزشي دنيا است و دوره هاي تمرين نيز براي دانشجويان در كلينيك هاي تحت قرارداد اين دانشگاه در سطح شهر فراهم شده است. اين دانشگاه در تعطيلات ملي و مذهبي دانشجويان خارجي خود مراسم برگزار مي كند.

دوره ها و قيمت هاي دوره هاي پزشكي دانشگاه به شرح ذيل است:دوره پزشكي عمومي شش ساله با شهريه سالانه 3.185 دلار، دوره دستياري و داروسازي دو تا سه سال با شهريه سالانه 3.567 و 2.548 دلار، دوره پزشكي مقدماتي يك ساله است با شهريه سالانه 2.293 دلار.

متقاضيان براي تحويل مدارك دانشگاهي بايد مدارك خود را به سفارت ارمنستان در كشور خود تحويل داده و يا اينكه از طريق پست مدارك خود را به وزارت آموزشي در ارمنستان ارسال كند و كساني كه شرايط فوق را داشته باشند ويزاي خود را مي توانند از سفارت دريافت كنند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.