دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: 63.8 درصد مصری‌ ها «آری» گفتند ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: کمیسیون عالی انتخابات مصر پس از جمع آوری و تجمیع آراء مراحل اول و دوم، موافقت 63.8 درصد مردم را با آن اعلام کرد.

کمیسیون عالی انتخابات مصر دقایقی پیش اعلام کرد، بر اساس نتایج مرحله دوم همه پرسی قانون اساسی این کشور که از همه کمیته های عمومی دریافت کرده است و پس از بازنگری در نتایج و بررسی آراء صحیح و آراء باطله، نتایج مرحله دوم با نتایج مرحله اول تجمیع و با افزودن نتایج آراء شرکت کنندگان در همه پرسی در خارج از مصر، نتیجه را تایید و در کنفرانسی خبری اعلام کرد.

بر اساس نتایج فوق، 63.8 درصد رای مثبت به قانون اساسی داده اند و بر این اساس، قانون فوق به تصوب رسیده است.

از 51919067 نفر واجدین شرایط، 17058317 نفر (32 درصد) بر سر صندوق رای حاضر شدند که در این میان، 16755012 نفر (63.8 درصد) رای مثبت به پیش نویس فوق دادند. 36.2 درصد نیز رای منفی داده بودند.

پیش از این مخالفان نتایج همه پرسی و تصویب قانون اساسی را رد می کردند. اما جبهه نجات ملی اعلام کرده بود، نتیجه را هر چه که باشد می پذیرد و با شرکت در رقابت های انتخابات پارلمانی آینده به فعالیت های خود ادامه می دهد.

عصر روز سه شنبه نیز منابع آگاه در مصر از احتمال استعفای "هشام قندیل"، نخست وزیر کنونی این کشور و جایگزینی خیرت الشاطر"، نامزد رد صلاحیت شده انتخابات ریاست جمهوری و عضو ارشد جمعیت اخوان المسلمین خبر دادند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.