دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: نخست وزیر، عامل سکته آقای رئیس جمهور! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

عصر ایران: یک پایگاه خبری کرد عراق نوشت که دلیل سکته جلال طالبانی رییس جمهوری عراق مشاجره لفظی وی با نوری مالکی نخست وزیر عراق بوده است.

وب سایت خبری " اوستا کرد " عراق با انتشار گزارشی در این باره نوشت مالکی و طالبانی در آخرین دیدارشان که در روز 17 دسامبر در بغداد انجام شد ، با هم مشاجره کردند و طالبانی پس از این مشاجره سکته مغزی کرد.

دلیل اصلی این مشاجره ادعاهای "فخری کریم" سخنگوی ریاست جمهوری عراق بود که پیشتر با انتشار مقاله ای در روزنامه متعلق به موسسه خود (المدی) از پیشنهاد مالکی به طالبانی برای اقدام دولت اقلیم کردستان عراق برای اشغال منطقه موصل و الصاق آن به کردستان عراق خبر داده بود.

فخری کریم چندی پیش با ادعای اینکه حتی فایل صوتی مکالمه بین مالکی و طالبانی را در این باره دارد مدعی شد که مالکی به طالبانی پیشنهاد اقدام علیه سنی های عراق در منطقه موصل را داده و به او گفته است :" سنی های ساکن موصل طرفدار بعثی ها هستند. بیایید این منطقه را هم بگیرید و به کردستان عراق الحاق کنید و ما را از شر این ها نجات دهید."

مالکی پس از انتشار این مطلب آن را تکذیب کرد اما به دلیل موقعیت و جایگاه فخری کریم به عنوان سخنگوی جلال طالبانی دولت و نهادهای امنیتی عراق از بازداشت وی خودداری کردند.

با این حال سخنگوی طالبانی نیز اعلام کرد که فایل صوتی این مکالمه را در اختیار دارد و اگر مالکی بخواهد این گفتگو را تکذیب کند ، آن را منتشر می کند.

وب سایت اوستا کرد نوشت: در دیدار آخر مالکی و طالبانی که در روز سکته طالبانی صورت گرفت مالکی از رییس جمهوری 79 ساله عراق خواست تا محتوای مقاله سخنگوی خود را تکذیب کند ، اما طالبانی با اشاره به اینکه نمی تواند وقتی فایل صوتی این مکالمه موجود است، آن را تکذیب کند با مالکی به مشاجره می پردازد.

اوستا کرد نوشت : ساعاتی پس از این مشاجره لفظی بین مالکی و طالبانی ، حال رییس جمهوری عراق به وخامت می گذارد و به دلیل سکته مغزی به بیمارستان منتقل می شود.

طالبانی هم اینک برای مداوا به بیمارستانی درآلمان منتقل شده است و خبرهای ضد و نقیضی از وضعیت جسمی او در رسانه های عراقی منتشر می شود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.