دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: بستری رایگان بازنشستگان در بیمارستان ها ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

باشگاه خبرنگاران جوان: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت:بازنشستگان با اجرای طرح بیمه طلایی بازنشستگان، بدون پرداخت وجه در بیمارستان ها و مراکز طرف قرارداد با سازمان بیمه گر تحت مداوا قرار می گیرند.

عبدالرضا شیخ الاسلامی افزود:اختصاص یک صد میلیارد تومان اعتبار برای اجرای طرح حمایتی بیمه طلایی بازنشستگان نشان از توجه ویژه دولت به ارایه طر ح های حمایتی دارد.

وی افزود:برنامه های اجرایی این طرح حمایتی در صندوق بازنشستگی کشوری به نحوی طراحی شده که بازنشستگان بدون پرداخت وجه و به خصوص بدون انجام مراحل اداری در بیمارستان ها و مراکز طرف قرارداد با سازمان بیمه گر تحت درمان قرار می گیرند.

شیخ الاسلامی به افزایش سهم اعتبارات خدمات بیمه تکمیلی بازنشستگان اشاره و تصریح کرد:دولت به منظور رفاه حال بازنشستگان به عنوان قشری که سالها زحمت کشیده و هم اکنون باید مورد حمایت های دولت قرار گیرند، با اجرای طرح بیمه طلایی در راستای کاهش هزینه های درمانی و ارتقای خدمت رسانی پزشکی به این افراد اقدام کرده است.

اجرای این بسته حمایتی از نهم دی ماه در سراسر کشور آغاز می شود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.