دوشنبه ۲۵ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: ایران با مذاکره قبل از سال 2013 موافقت نکرد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: بعد از شش ماه وقفه، آمریکا و دیگر اعضای گروه 1+5 تلاش خود برای انجام مذاکرات جدید با ایران را آغاز کرده اند اما شک و تردیدهای زیادی در مورد این گفت وگوهای جدید وجود دارد.

در میانه این تلاش ها همه طرف ها باید سعی کنند تا به یک راه حل دیپلماتیک برسند زیرا جنگ مطمئنا ویرانگر خواهد بود. هرچند تلاش هايي برای انجام این مذاکرات صورت گرفته اما مقامات ایالات متحده مدعی شده اند در این مورد تردید دارند که آیا رهبران ایران به راستی خواهان رسیدن به توافق در پرونده هسته اي خود هستند.

در این میان مقامات ایرانی پیام های مختلفی را ارسال مي کنند. آمریکا و متحدانش در 1+5 (روسیه، انگلیس، فرانسه، چین و آلمان) خواستار انجام مذاکرات در ماه جاری بودند اما ایران با تاریخ انجام آن موافقت نکرد.

بنابراین تا ماه ژانویه خبری از انجام این مذاکرات نخواهد بود. ابهام دیگر در این رابطه آن است که هنوز معلوم نیست که آیا آمریکا و متحدانش در زمان مذاکرات پیشنهادهاي جدی به ایران ارائه خواهند کرد یا خیر.

در آخرین دور مذاکرات که در مسکو برگزار شد ایران با خواسته 1+5 مبنی بر متوقف کردن غنی سازی 20 درصدی مخالفت کرد. علاوه بر این غرب خواهان خروج اورانیوم غنی شده تا سطح 20 درصد از ایران و تعطیل شدن سایت فردو است.

اما ایران در مقابل قبول این خواسته ها خواهان آن است که محدودیت های اعمال شده علیه صادرات نفت این کشور، بانک ها و دیگر فعالیت های اقتصادی آن سبک تر شوند.

به نوشته نیویورک تایمز، پیشنهادهاي ارائه شده از سوی 1+5 به ایران برای توقف غنی سازی 20 درصد اورانیوم یک استراتژی ضعیف برای حل پرونده هسته اي این کشور بوده است.

برهمین اساس، هم اکنون برخی از کارشناسان به غرب پیشنهاد مي دهند که مرزهای خود برای رسیدن به توافق با ایران را بالاتر ببرند و پیشنهادهاي بهتری به تهران داده و امکان لغو برخی تحریم ها وکاهش فشار دیپلماتیک بر ایران را فراهم كنند تا تهران به خواسته های غرب توجه کند.

در همین رابطه مقامات آمریکایی اعلام کرده اند زمانی که مذاکرات آغاز شود کشورهای 1+5 نسخه تعدیل شده اي از پیشنهادهاي خود را که شامل برخی از معافیت ها از تحریم های موجود به شرط برداشته شدن گام های بیشتر از سوی تهران برای حل پرونده هسته اي است، به جمهوری اسلامی ارائه مي دهند.

به گفته این مقامات، قدرت های اصلی حتی حاضرند اگر ایران علاقه خود را به مذاکرات به طور جدی نشان بدهد آنها درباره افزایش این معافیت ها به بحث بنشینند.

هر چند مذاکره با کشورهای 1+5 مهم است اما ایران و آمریکا نیازمند آن هستند تا به طور مستقیم با یکدیگر به گفت وگو بنشینند. در ماه اکتبر روز نامه نیویورک تایمز از توافق دو کشور برای انجام مذاکرات رو در رو گزارش داده بود اما امکان رسیدن به توافق در این رابطه هنوز حاصل نشده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.