جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: مرارت‌ های مریلا زارعی برای فیلم فرهادی - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

مجله فیلم: عباس یاری در نقل قول جالبی از مشقات بازی در فیلم های فرهادی از زبان مریلا زارعی را می گوید که در زیر می خوانیم: قصه انتخاب او برای بازی در جدایی...،مثل مرارت هایی که معمولا بازیگران فیلم هایی فرهادی تحمل می کنند تا به نقش های شان می رسند،بسیار شنیدنی است.او گزینه اولیه فرهادی برای بازی در نقش راضیه بوده.

مرارت‌ های مریلا زارعی برای فیلم فرهادی -

مریلا زارعی در این باره می گوید:"فیلم نامه را که خواندم،عاشق این نقش شدم.در جلسه ای که داشتیم مفصل درباره ویژگی های شخصیتی و فیزیکی راضیه حرف زدیم،آقای فرهادی نظرش این بود که برای در آمدن حس حاملگی و زمین خوردن راضیه،باید چند کیلو چاق شوم.از دفتر که بیرون آمدم تحرک را کنار گذاشتم و تا می توانستم با غذاهای چرب از خودم پذیرایی کردم!طوری که در قرار بعدی نزدی به ده کیلو اضافه داشتم.

چاق بودن احساس مرفه بودن را القا می کند

بعد از گرفتن عکس و تست های بعدی،گریمورمان به این نتیجه رسیدکه چاق بودن این شخصیت احساس مرفه بودن را القا می کند.آقای فرهادی گفت که باید پیشنهاد میکردم لاغر شوی تا چهره ات حس وحال رنجور و رنج کشیده را بیشتر القا کند. آن قدر شیفته ی کار با ایشان بودم که گفتم از همین امروز شروع می کنم!

بابا مگه این سینمای کوفتی چی داره که داری خودتو داغون می کنی؟

خودم راکشتم.همراه با ورزش های سنگین دست به یک جور اعتصاب غذا زدم طوری که چشمانم بی رمق شده بود و باز نمی شد.پدرم با نگرانی می گفت که بابا مگه این سینمای کوفتی چی داره که داری خودتو داغون می کنی؟ اصلا عین خیالم نبود.

در این گروه حتی جارو هم می کشم

روز موعود رفتم دفتر،بعد از کلی عکس و تست،آقای فرهادی زنگ زد و گفت که فکر کنم نمیشه...گفتم که من تمام تلاشمو کردم.در این گروه حتی جارو هم می کشم چون انرژی کار به من نیرو میدهد.این جا پیشنهاد قطعی آقای فرهادی بازی در نقش معلم مدرسه بود که پذیرفتم.متاسفانه قبل از کلید خوردن فیلم به خاطر ضعف شدید،از کار افتاده شدم.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.