جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: نرم افزار انتخاب رشته مجازی کنکور فعال شد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: نرم افزار انتخاب رشته مجازي كنكور در گروه هاي آزمايشي علوم رياضي و فني، علوم تجربي و علوم انساني فعال شد.

متقاضيان براي دريافت و استفاده از اين نرم افزار بايد به سايت سازمان سنجش به نشاني www.sanjesh.org مراجعه كرده و از 3 روش جستجو بر اساس مشخصات کارت اعتباري زمان ثبت نام آزمون سراسري،  جستجو بر اساس کدرهگيري زمان ثبت نام كنكور و جستجو بر اساس شماره پرونده و شماره داوطلبي مندرج بر روي کارنامه اقدام كنند.

سیستم «فروش اینترنتی کارت های اعتباری» نيز فعال شده و متقاضيان مي توانند براي استفاده از تسهيلات آن به سايت اينترنتي سازمان سنجش مراجعه كنند، بر اين اساس داوطلب بايد شماره سفارش خود را تا پایان مراحل ثبت نام حفظ كند،همچنين درصورت پرداخت وجه و خرید کارت اعتباری، مبلغ کارت اعتباری خریداری شده قابل استرداد نیست.

اين نرم افزار امكان انتخاب رشته براساس اطلاعات آزمون سراسري سال 90 را فراهم مي كند كه كليه داوطلبان مجاز مي توانند قبل از انتخاب رشته اصلي با وارد كردن برخي از اطلاعات آزموني خود در اين نرم افزار، شانس قبولي را براساس انتخاب هاي داوطلبان سال قبل مشاهده نموده و از آن در انتخاب رشته اصلي خود استفاده كنند.

داوطلبان از طريق مراجعه به سايت سازمان سنجش و دستگاههاي خود پرداز بانك هاي ملي و صادرات و واريز مبلغ 100 هزار ريال مي توانند به اين نرم افزار دسترسي داشته باشند، اين نرم افزار شانس قبولي داوطلبان را در بيش از 250 رشته اعلام مي كند.

ويژه نامه انتخاب رشته كنكور نيز از 9 مرداد منتشر شده و داوطلبان مجاز به انتخاب رشته ضرورت دارد پس از دريافت كارنامه با توجه به نتايج آن و با مطالعه دقيق دفترچه راهنماي انتخاب رشته، نسبت به انتخاب رشته محل هاي تحصيلي مورد علاقه خود در گروه هاي آزمايشي مجاز شده و كنترل و اطمينان از صحت كد رشته هاي انتخابي اقدام كنند.

مهلت انتخاب رشته مجازين كنكور 91 از سه شنبه 17 مرداد تا 23 مرداد ماه تعيين شده است كه داوطلبان مجاز مي توانند با مراجعه به سايت سازمان سنجش نسبت به ثبت كد رشته محل هاي انتخابي خود بر اساس اولويت و علاقه اقدام كنند.

همچنين كتاب "انتخاب رشته، انتخاب آينده" منتشر شده كه در ويرايش جديد اين كتاب، فرآيند اجرايي انتخاب رشته و اطلاعات تكميلي مربوط به آن مشخص شده كه مي تواند داوطلبان، مشاوران، والدين و كارشناسان آموزشي را در انتخاب هرچه بهتر، شناخت عوامل اثرگذار بر آن و همچنين مسائل فني و تخصصي انتخاب رشته راهنمايي كند.

داوطلبان مي توانند با مراجعه به سايت سازمان سنجش از طريق اطلاعيه اي كه بر روي سايت قرار گرفته از نحوه انتشار اين كتاب مطلع شوند.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.