دوشنبه ۲۵ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: لیپی جانشین مورینیو می شود؟ - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

نیمکت نشینی ایکر کاسیاس برای مورینیو تاوان سنگینی در پی دارد. به گزارش «فوت مرکاتو» درست پس از شکست مادرید برابر مالاگا سرخیو راموس علنا از کاسیاس حمایت کرد تا نشان دهد اختلاف بین اسپانیایی های مادرید با مورینیو جدی است.

روز گذشته حتی سایت های هوادار مادرید تصویر عکس سال نو میلادی رئالی ها را بدون حضور مورینیو (!) کار کرده اند و نشان داده اند علاقه ای به حضور این مرد پرتغالی در مادرید ندارند.

روزنامه «آس» حتی نوشت که مورینیو حالا حمایت رختکن را از دست داده است. دیگر روزنامه هوادار مادرید یعنی «مارکا» هم درست روز بعد از شکست مادرید برابر مالاگا نظرسنجی ای راه انداخت که خیلی ها رای به اخراج مورینیو دادند؛ آیا مورینیو باید از مادرید برود؟ در پاسخ به این سوال مارکا 100 هزار نفر شرکت کرده بودند که بیش از 80 درصد جواب مثبت دادند.

اختلاف و درگیری با آلبرتو توریل مربی تیم پایه ای رئال مادرید در این فصل، شایعه اختلاف با زیدان و رفتن خورخه والدانو از این تیم با نیمکت نشینی کاسیاس همراه شد تا مورینیو حمایت نصف و نیمه هواداران تیمش را هم از دست بدهد.

با این حال و به رغم اینکه «مو» در کنفرانس خبری پس از بازی با مالاگا اشاره کرده اند قصد ندارد از سمتش استعفا کند، فلورنتینوپرس، رئیس این باشگاه در گزارشی که «ال پائیس» به آن اشاره کرده با زیدان جلسه ای گذاشته تا درباره شرایط مادرید و رفتن مورینیو از این تیم صحبت کند.

لیپی جانشین مورینیو می شود؟ -

اما اخراج مورینیو در این مقطع از فصل برای رئال مادرید دشواری هایی هم همراه دارد؛ به گزارش «اسپورتون»، قرارداد مورینیو با مادرید طوری تنظیم شده است که اگر هر یک از طرفین قراردادشان را یکطرفه فسخ کنند باید 20 میلیون یورو بپردازند.

این بدان معنی است که اخراج مورینیو 20 میلیون یورو با رئالی ها آب خواهد خورد. البته به این مبلغ باید مبلغ فسخ قرارداد یکطرفه کادر فنی او را هم اضافه کرد تا متوجه شد این اخراج برای هر تیمی حتی رئال مادرید هزینه زیادی در پی خواهد داشت. با اینحال مادریدی ها سه راه دارند تا هزینه کمتری برای اخراج مورینیو بپردازند.

منتظر تابستان بمانند

رئالی ها یا باید مورینیو را اخراج کنند و 20 میلیون یوروی او را بپردازند یا اینکه با او به توافق برسند که استعفا کند. این در شرایطی است که مورینیو قطعا گفته استعفا نمی کند. در این شرایط رئال باید منتظر نقل و انتقالات تابستانی باشد تا تیمی در حد و اندازه های مورینیو پیدا شود و با او وارد مذاکره شود. آنگاه این مربی به میل خود رئال را به مقصد باشگاهی دیگر ترک کند. پیدا کردن چنین باشگاهی در حال حاضر بسیار دشوار است.

معاوضه با مربی دیگر

روزهایی که آنچلوتی با پاری سن ژرمن نتایج خوبی نمی گرفت شایعه جدایی او از پاریس شدت گرفت. با اینحال این شایعه بعدها و با نتایجی که این مربی گرفت از بین رفت اما در این میان هنوز شایعه دیگری وجود دارد؛ معاوضه آنچلوتی با مورینیو. رئالی ها از مدت ها پیش علاقه داشتند آنچلوتی را به خدمت بگیرند و از سوی دیگر پارسی ها هم علاقه وافری به آقای خاص دارند.

از طرف دیگر پاری سن ژرمن هم در زمره معدود تیم هایی است که می تواند هزینه هنگفت دستمزد مورینیو را متقبل شود. به این ترتیب رئالی ها با یک تیر می توانند دو نشان بزنند؛ هم مربی دلخواهشان را به دست بیاورند و هم هزینه ای بابت رفت مورینیو نپردازند.

ایجاد رقابت

بازارگرمی هم سومین راهی است که رئالی ها در پیش دارند؛ با توجه به قرارداد مورینیو با رئال مادرید و تیم های متمولی از جمله چلسی، سیتی و پاری سن ژرمن که این مربی را می خواهند، پرس می تواند با ایجاد رقابت بین این باشگاه ها هزینه ای بیش از آنکه باید به مورینیو بپردازد بگیرد و اجازه دهد مربی اش به یکی از این تیم ها برود.

لیپی، پیشنهاد «زیزو»

درباره نشست بینزیدان و پرس عنوان شده زیدان بیش از آنکه از مورینیو حمایت کند روی نام جانشین او پافشاری کرده و به پرس اطمینان داده که می تواند مارچلو لیپی را به عنوان مربی به تیم رئال مادرید بیاورد. این در شرایطی است که لیپی با تیم گوانگژو قراردادی رویایی دارد و سخت است که راهی مادرید شود. با این حال زیدان اطمینان داده که می تواند این مسئله را حل کند. درز کردن این موضوع به بیرون شایعه اول فصل اختلاف مورینیو با زیدان را بیش از پیش به واقعیت نزدیک کرده و به نظر می رسد مورینیو حالا دیگر حمایت قدیمی های رئال را هم از دست داده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.