دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: درخواست 6 میلیاردی کشتی فرنگی ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

جام جم آنلاين: كشتي فرنگي ايران بدجوري دچار زياده خواهي شده است، آن هم در شرايطي كه با توجه به شرايط اقتصادي كشور، بودجه ورزش تا حدود زيادي آب رفته و فدراسيون ها موظف هستند بر اساس خواست و نظر وزارت ورزش و جوانان، برنامه هاي خود را با حداقل هزينه برگزار كنند.

اين وسط گويا دست اندركاران كشتي فرنگي متوجه شرايط حساس كنوني نيستند و از فدراسيون كشتي انتظار دارند همه گونه امكانات و تجهيزاتي را براي اردوي تيم ملي فراهم كند، شايد اگر امروز اردوي كشتي گيران با چند روز تاخير برگزار مي شود، دليل آن فقط به اين خواسته محمد بنا به عنوان مدير تيم هاي ملي كشتي فرنگي برمي گردد.

هر چند هنوز به طور مشخص معلوم نيست محمد بنا خود در تمرينات تيم ملي حاضر خواهد شد يا خير، اما گويا وي از فدراسيون كشتي تقاضاي شرايط و امكاناتي را دارد كه وقتي اين خواسته ها روي كاغذ مي آيد، رقمي در حدود شش ميليارد تومان را بالغ مي شود كه به طور طبيعي تامين آن فعلا از سوي فدراسيون كشتي غيرممكن است.

هرچند اعتقاد داريم به دنبال موفقيت بزرگ و تاريخي كشتي فرنگي در المپيك لندن، هر قدر هم كه به فرنگي كارها توجه شود، باز هم كم است، اما به هر حال بايد هر درخواستي معقول و قابل انجام باشد.

در حقيقت بيان خواسته هايي كه در شرايط حاضر امكان برآورده كردن آن فراهم نيست، به منزله طبل بزرگي است كه هيچ وقت قرار نيست نواخته شود.

محمد بنا براي كشتي فرنگي و ورزش ايران عزيز است و در طول تاريخ نيز هيچ كس كار بزرگ او و همكارانش را در تيم ملي كشتي فرنگي در لندن 2012 فراموش نخواهد كرد، اما اين مربي بايد به اين نكته مهم توجه كند كه در چنين شرايطي نبايد دست مسوولان كشتي را در پوست گردو بگذارد.

بديهي است وقتي كشتي آزاد برنامه هاي آماده سازي خود را از مدت ها پيش آغاز كرده و برنامه هايش را مو به مو در جهت حضوري موفق در رقابت هاي جام جهاني تهران (اسفندماه) پيش مي برد، كشتي فرنگي نبايد درجا زده و زمان را بيش از اين از دست بدهد.

هر چند كه با جا خالي دادن يك مربي، برنامه هاي كشتي فرنگي زمين نخواهد ماند و مربي ديگري عنان كار را در دست خواهد گرفت، اما بي شك هر گلي يك بويي دارد و چه بهتر آن كه محمد بنا كه مسئوليت بزرگ تري را در برهه كنوني بر عهده گرفته، كشتي فرنگي را تنها نگذارد.

اين نكته را نيز نبايد ناگفته گذاشت كه كشتي فرنگي بيش از هر امكانات و تجهيزاتي در وهله نخست به همدلي و وحدت نظر نياز دارد و حيف است كه اين همدلي و وفاق از آن گرفته شود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.