جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: جا مانده های فصل نقل و انتقالات - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

وحید طالب لو

او فصل گذشته مصدوم شد و به همین دلیل در اول فصل نتوانست با هیچ تیمی قرارداد امضا کند. خودش ادعا می کند که در نیم فصل از چند تیم پیشنهاد داشته ولی دلال ها اجازه ندادند که با این تیم ها قرارداد امضا کند. دروازه بانی که روزی خیلی ها اعتقاد داشتند میتواند دروازه بان فیکس تیم ملی شود حالا مجبور است تا آخر فصل صبر کند تا شاید یک تیم لیگ برتری حاضر شود با او قرارداد امضا کند.

محسن خلیلی

او اول فصل را با صبا شروع کرد ولی بعد از اینکه صمد مرفاوی به عنوان سرمربی این تیم انتخاب شد، اعلام کرد که خلیلی را نمی خواهد. مصدومیت های پیاپی باعث شده که حالا آقای لیگ هفتم را هیچ باشگاهی نخواهد. این می تواند پایان کار خلیلی در لیگ برتر باشد. شاید او مجبور شود از این به بعد فوتبالش را در لیگ یک ادامه بدهد.

علی مولایی

علی مولایی که به دلیل تکنیک بالایش خیلی ها او را با علی کریمی مقایسه می کردند، در نیم فصل از فجرسپاسی جدا شد ولی هیچ تیمی حاضر نشد او را به خدمت بگیرد تا او هم حداقل تا پایان فصل نتواند در لیگ برتر بازی کند.

مهرزاد معدنچی

هر چند که معدنچی در پایان فصل نقل و انتقالات قراردادش فسخ نشد، با اینحال یحیی گل محمدی، مربی پرسپولیس در برنامه شب گذشته 90 گفت که او جایی در پرسپولیس ندارد تا او هم مجبور شود تا پایان فصل بدون تیم بماند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.