دوشنبه ۲۵ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: جریمه میلیاردی ایران به خاطر 11 سپتامبر! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

عصر ایران: قاضی دادگاهی در نیویوک روز گذشته در حکم خود ایران و القاعده را به پرداخت 6 میلیارد دلار جریمه به 110 بازمانده واقعه 11 سپتامبر از جمله خانواده قربانیان و کادر پرواز 175 که به برج جنوبی «مرکز تجارت جهانی» در نیویورک کوبیده شد، محکوم کرد.

این قاضی آمریکایی در حکم خود با استناد به نتایج تحقیقات کمیته بررسی حادثه 11 سپتامبر در کنگره، ایران را متهم کرده که در این حادثه نقش داشته است و ایران از ماه می 2001 از حمله قریب الوقوع القاعده به اهدافی مهم در خاک آمریکا اطلاع داشته است.

همچنین این دادگاه مدعی شده است که پس از حملات 11 سپتامبر ایران به فراری دادن تعدادی از اعضای ارشد القاعده از افغانستان و پناه دادن به آنها در خاک خود کمک کرده است.

ایران تمامی این اتهامات را رد می کند و خواستار تشکیل کمیته مستقل بین المللی برای بررسی واقعه 11 سپتامبر است، چرا که از نظر ایران این حادثه، اقدامی مشکوک بوده و دولت آمریکا عامدانه اطلاعات زیادی درباره حادثه 11 سپتامبر را ارایه نمی کند و یا به صورت وارونه ارایه می کند.

خانواده قربانیان حادثه 11 سپتامبر طبق حکم قاضی می توانند از دولت آمریکا بخواهند تا این مبلغ غرامت را از اموال و دارایی های بلوکه شده ایران در آمریکا پرداخت کنند.

گفتنی است تاکنون در دادگاه های متعددی در آمریکا احکامی مشابه برای بازماندگان برخی حوادث تروریستی صادر شده است اما با توجه به تعهدات دولت آمریکا به ایران در قرار داد سال 1359 الجزایر، دولت آمریکا به لحاظ حقوقی توان اجرایی کردن این احکام را ندارد.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.