دوشنبه ۲۵ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: مارادونا مهمان سیزده به‌در 92 اصفهانی‌ ها - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

تهران امروز: با حذف تيم الاهلي عربستان از جام حذفی این کشور و كسب نتايج دور از انتظار در جام پادشاهي، مديران اين باشگاه از احتمال اخراج کارل یارولیم، سرمربی این تیم خبر دادند و اعلام كردند از بين زيكو و مارادونا يك نفر به عنوان سرمربي جديد الاهلي معرفي خواهد شد.

روز گذشته سایت العربیه عربستان هم با انتشار خبري احتمال توافق مديران باشگاه الاهلي با مارادونا را بيشتر دانست و به اين ترتيب به نظر مي رسد اسطوره فوتبال آرژانتين پس از طي كردن يك دوره پرسروصدا در ليگ فوتبال امارات، به احتمال زياد اين بار در ليگ عربستان آفتابي خواهد شد.

الاهلی عربستان در لیگ قهرمانان آسیا با سپاهان ايران همگروه است و در صورت انتخاب شدن مارادونا به عنوان سرمربي جديد الاهلي، او در آينده اي نزديك براي رويارويي با سپاهان به ايران سفر خواهد كرد. بازي رفت سپاهان و الاهلی 13 فروردین سال آينده در اصفهان برگزار خواهد شد.

مارادونا مهمان سیزده به‌در 92 اصفهانی‌ ها -

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.