چهارشنبه ۲۴ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: پخش علنی دادگاه زورگیران از تلویزیون ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

به گزارش مهر، در طرح ضربتی پلیس، اراذل و اوباش بنامی چون برادران نیمتون از اراذل و اوباش محله شریعتی، حسین دله، ناصر خطر، علی گراز، ممد چرکولک، رضا شله، ممد لودر، غلام فیوج، علی کوچولو و امید برک که با قمه اقدام به قدرت نمایی و شرارت می کردند دستگیر شدند. البته پیش تر نیز طرح جمع آوری اشرار اجرا شده بود اما به نظر می رسد که این بار شدت برخورد افزایش یافته است به خصوص اینکه در پی انتشار فیلمی از یک زورگیری با سلاح سرد در فضای مجازی، ریاست قوه قضائیه تاکید کرده بود که استفاده از سلاح سرد حکم محاربه دارد.

فیلم و مدرک داریم

سردار حسین ساجدی نیا، صبح دیروز در حاشیه اجرای مرحله هفتم طرح برخورد با اراذل و اوباش گفت: «بیشتر این افراد سابقه دار هستند و پلیس به اندازه کافی فیلم و مدرک از این افراد حین ارتکاب شرارت دارد که در صورت اجازه مقام قضایی آن را از تلویزیون پخش می کند.»

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به سخنان رئیس دستگاه قضایی بر ضرورت برخورد با اراذل و اوباش و زورگیران، تاکید کرد: «شرارت اراذل و اوباش دستگیر شده مصادیق سخنان آیت الله لاریجانی درخصوص محاربه است که امیدواریم برخورد خوبی با این اراذل در قوه قضائیه صورت گیرد. در صورت تایید مراجع قضائی و صدا و سیما دادگاه برخی از این اراذل و اوباش به صورت علنی از تلویزیون پخش می شود.»

ساجدی نیا با عالم اینکه طرح های پلیس با جدیت ادامه دارد و برخورد با اراذل و اوباش تعطیل نمی شود، اظهار داشت: «در سال جاری بیش از 50 پرونده گروهی شرارت و زورگویی در تهران تشکیل شده که بسیاری از آنها مصادیق محاربه هستند. البته پلیس تا پایان سال بار دیگر با قدرت به پرونده شرارت ها رسیدگی می کند.»

او با رد برخی سخنان مبنی بر اینکه پلیس با اراذل و اوباش برخورد نمی کند، گفت: «اشرار ابهتی پوشالی برای خود در محلات درست کرده بودند که باعث ایجاد رعب در میان شهروندان شده بود. به همین دلیل پلیس با این افراد قاطعانه برخورد می کند.»

ساجدی نیا از دستگیری 11 زورگیر خشن از بامداد روز سه شنبه خبر داد و گفت: «این افراد با سلاح سرد اقدام به زورگیری و آزار و اذیت می کردند که در طرح امروز شناسایی و دستگیر شدند. تاکنون چندین باند زورگیری خشن منهدم شده و برای آنها پرونده تشکیل شده است.»

به گزارش ایسنا، فرمانده انتظامی تهران بزرگ در مورد دستگیری 11 زورگیر خشن در راستای اجرای این طرح گفت: «چندین باند در طول شبانه روز گذشته متلاشی شده اند که تمامی آنها با سلاح سرد از مردم زورگیری می کردند.»

کاهش 50 درصدی جرائم خشن

البته ساجدی نیا بخشی از سخنان خود را متوجه تاثیر صدور حکم محاربه برای زورگیری با سلاح سرد خبر داد و گفت: «دنبال صدور حکم محاربه جرائم خشن 50 درصد کاهش داشته است.»

رئیس پلیس پایتخت در عین حال از مردم خواست تا مشکلات خود را با پلیس 110 در میان بگذارند. او با بیان اینکه پل ارتباطی مردم با پلیس، 110 است، گفت: «مردممطمئن باشند که گزارشات مردمی شان بدون اغماض رسیدگی می شود و بسیاری طرح های پلیس بر اساس گزارشات مردمی برنامه ریزی می شود.»

ساجدی نیا با بیان اینکه جرائم خشن در سال جاری کاهش داشته است، افزود: «نکته حائز اهمیت آن است که بعد از محارب شناخته شدن زورگیران، خفت گیری و زورگیری در تهران 50 درصد کاهش یافت و قطعا با انجام برخوردهای بیشتر و اجرای احکام شاهد کاهش بیشتر این جرائم هستیم.»

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.