سه شنبه ۲۶ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: روسیاه‌ترین چهره‌های ورزشی سال 2012 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

تهران امروز: اكنون در آخرين روزهاي سال 2012 ميلادي نيز بازار معرفي برترين هاي ورزش سال دنيا بسيار داغ است. اما در نقطه مقابل برترین شخصیت ورزشی سال ناکام ترین یا به عبارت ديگر روسياه ترين شخصيت هاي ورزشي سال قرار مي گيرند كه البته انتخاب و معرفي آنها چندان مرسوم نيست. افراد حاضر در اين فهرست در سال 2012 عملکرد ضعیفی داشتند

معمولا مرسوم است كه در روزهاي پاياني سال موفق ترين چهره هاي عرصه هاي مختلف سياسي، اقتصادي، ورزشي و ... از سوي رسانه ها يا سازمان هاي مربوطه معرفي مي شوند. اكنون در آخرين روزهاي سال 2012 ميلادي نيز بازار معرفي برترين هاي ورزش سال دنيا بسيار داغ است و به عنوان مثال پايگاه خبري بي بي سي كه هر ساله یک ورزشکار بریتانیایی را به عنوان برترین شخصیت ورزشی سال انتخاب می کند، اين بار «بردلی ویگینز» دوچرخه سوار 32ساله که در سال2012 به عنوان نخستین بریتانیایی رقابت های دوچرخه سواری توردوفرانس را فتح كرد را به عنوان برترین شخصیت ورزشی سال معرفي كرده است. بعد از او «جسیکا انیس» دونده زن هفتگانه که مدال طلای المپیک را کسب کرد در رده دوم قرار گرفت و «اندی ماری» فاتح رقابت های اوپن آمریکا2012 و برنده مدال طلای المپیک نیز در جایگاه سوم ایستاد. اما در نقطه مقابل برترین شخصیت ورزشی سال، ناکام ترین یا به عبارت ديگر روسياه ترين شخصيت هاي ورزشي سال قرار مي گيرند كه البته انتخاب و معرفي آنها چندان مرسوم نيست. افراد حاضر در اين فهرست در سال 2012 عملکرد ضعیفی داشتند و تنها به واسطه حاشيه هايي كه ايجاد كردند خبرساز شدند.

جان تری

روسیاه‌ترین چهره‌های ورزشی سال 2012

داستان حاشيه هاي سال 2012 كاپيتان سابق تيم ملي فوتبال انگلستان از آنجا آغاز شد که در دیدار چلسی مقابل کوئینزپارک رنجرز در اکتبر 2011 به «آنتون فردیناند» مدافع تیم حریف توهین نژادپرستانه کرد. او بعد از آن بازوبند کاپیتانی تیم ملی انگلیس را به همین دلیل از دست داد اما در ادامه يك دادگاه ورزشی، تري را از این اتهام تبرئه کرد. پس از آن اتحادیه فوتبال انگلیس او را به دلیل رفتار غیرورزشی و نابجا متهم شناخت و به پرداخت 220 هزار پوند جریمه محکوم کرد. تري همچنین چهار بازی از همراهی چلسی محروم شد. کمیته انضباطی اتحادیه فوتبال انگلیس دفاعیه اين بازيكن را ساختگی دانست. بسیاری معتقد بودند اتحادیه فوتبال انگلیس با تری به ملایمت رفتار کرد در حالی که باید جریمه و محرومیت های سنگین تری را برای او در نظر می گرفت.

رومن آبراموویچ

روسیاه‌ترین چهره‌های ورزشی سال 2012

مالک روس و متمول باشگاه چلسي «روبرتو دی ماتئو» را بعد از چند نتیجه ضعیف در فصل جاري ليگ برتر انگلستان اخراج کرد تا قهرمان اروپا خيلي زود روزها خوش ابتداي سال 2012 را به فراموشي بسپارد. آنها تنها 6 ماه بعد از آنکه با مربیگری «دی ماتئو» لیگ قهرمانان اروپا را فتح کردند، از مرحله گروهی این رقابت ها حذف شدند. در ادامه رافائل بنیتس به عنوان جانشین دی ماتئو از طرف هواداران به بدترین شکل ممکن مورد استقبال قرار گرفت. آبراموویچ راه های پرهزینه ای را انتخاب مي كند تا به سرعت مشكل حل شود. او به هيچ وجه اعتقادي به سرمايه گذاري هاي بلند مدت ندارد.

دیوید نعلبندیان

روسیاه‌ترین چهره‌های ورزشی سال 2012

تنیسورهای کمی وجود دارند که بتوانند از نظر رفتارهای عجیب و غریب در زمین با دیوید نعلبندیان رقابت كنند. این تنیسور آرژانتینی در سال 2012 یک شاهکار به ياد ماندني از خود به جاي گذاشت. او در فینال رقابت های تنیس کوئینز لندن در دیدار با «مارن سیلیچ» تنیسور کروات در حالی که ست اول را 6-7 برنده شده بود و در ست دوم 3-4 پیش بود کنترل اعصابش را از دست داد. نعلبنديان با لگد به تابلوي تبلیغاتی که مقابل پاهای یک داور خط بود كوبيد و داور را مجروح کرد.

به دنبال این حركت غیراخلاقی نعلبندیان، داوران او را از ادامه بازی محروم کرده و مارن سیلیچ به عنوان برنده این بازي فاتح جام کوئینز شد. تنیسور 30 ساله آرژانتيني همچنین 6400 پوند نیز به دلیل رفتار غیرورزشی از سوی اتحادیه تنیس جهان جریمه شد. او بعد از این حادثه رسما معذرت خواهی کرد و گفت: «اشتباه کردم و تاوانش را هم می دهم.»

جوی بارتون

روسیاه‌ترین چهره‌های ورزشی سال 2012

او شاید یک لات بی سر و پا نباشد اما در رفتارهاي احمقانه همتايي ندارد. بارتون در سال 2012 بار دیگر همه را با کنفرانس های خبری عجیب و غریبش مات و مبهوت کرد. او معمولا در صفحه توئیترش حرف هایش را می زند و با رفتارهای غیراخلاقی اش در زمین یا مهمانی های شبانه خبرساز می شود. بارتون امسال به خاطر حضور در یک کنفرانس خبری باشگاه مارسی و تقلید لهجه فرانسوی خبرساز شد. او در اوایل سال نیز بعد از اینکه دومین کارت قرمز فصل خود را با پیراهن کوئینزپارک رنجرز دریافت کرد، به بازیکنان منچسترسیتی حمله کرد و با زانو به «سرخیو آگوئرو» ضربه زد. بارتون همچنين قصد داشت با سر به صورت «ونسان کمپانی» بکوبد. او بعد از این اتفاق در صفحه توئیترش نوشت: «این هنوز پرافتخارترین لحظه فوتبالی ام نیست، مهم این است که سالمم و روی همه شان را کم کرده ام.»

میشل پلاتینی

روسیاه‌ترین چهره‌های ورزشی سال 2012

گويا بيماري جاه طلبي رئیس اتحادیه فوتبال اروپا به اين سادگي ها درمان پذير نيست. ایده «یورو برای اروپا» که در آن رقابت های جام ملت های اروپا در تمامی کشورهای قاره اروپا برگزار شود، بیشتر شبیه یک رمان است. بسیاری از هواداران از این طرح انتقاد کردند و معتقدند در آن هیجان آنها کاملا نادیده گرفته شده است. این پیشنهاد پلاتینی برای یورو 2020 است. او معتقد است کشورهایی که توان مالی برگزاری تورنمنت بزرگی مثل جام ملت ها را ندارند نیز با این طرح می توانند در قسمتی از میزبانی این تورنمنت سهیم باشند. بسیاری معتقدند پلاتینی قصد دارد با اجراي اين طرح شانس خود را برای انتخابات ریاست فیفا در سال 2015 افزايش دهد. تصمیم ناامیدکننده دیگر او افزایش تعداد تيم های حاضر در رقابت های یورو از 16 تیم به 24 تیم است که به شدت باعث کاهش کیفیت تورنمنتی مي شود که پیش از این آن را باکیفیت ترین تورنمنت ملی جهان می نامیدند.

لانس آرمسترانگ

روسیاه‌ترین چهره‌های ورزشی سال 2012

آیا تا به حال قهرمانی شدیدتر و سریعتر از آرمسترانگ از عرش به فرش سقوط کرده؟ پس از رسوايي هاي مربوط به ماجراي دوپينگ او دیگر نمي توان آرمسترانگ را یک شخصیت بزرگ ورزشی دانست چراكه حالا همه مي دانند تمام قهرمانی های آرمسترانگ با دروغ و تقلب به دست آمده است. کمیته ضد دوپینگ آمریکا این دوچرخه سوار که از سرطان جان سالم به در برده را به پیچیده ترین، حرفه ای ترین و موفق ترین ورزشكار دوپینگی که تاریخ ورزش به خود دیده لقب داد و تمامی 7 عنوان قهرمانی اش در رقابت های توردوفرانس را از او پس گرفت. آرمسترانگ که هنوز خود را بی گناه می داند تصمیم گرفت با گزارشی که اتحادیه ضددوپینگ برای او در نظر گرفته نزاع و جنگ نکند. جمع کردن رقمی قابل توجه برای انجام تحقیقات سرطانی بزرگ ترین دستاورد او در دوران ورزشی اش محسوب مي شود.

تبانی در بدمینتون المپیک

در رقابت های بدمینتون زنان المپیک لندن گروهی از بازیکنان با تبانی و بدرفتاری باعث از بین رفتن هیجان این رقابت ها شدند. 4تیم دونفره بدمینتون زنان برای اینکه به قرعه سختی از رقابت ها برخورد نکنند، تلاش کردند در آخرین دیدار مرحله گروهی خود بازنده شوند. یک تیم دو نفره از چین، چهار بازیکن از کره جنوبی و یک تیم دو نفره از اندونزی همگی به دلیل عملکرد ضعیف و غیر ورزشی از دور رقابت ها كنار رفتند و با اعتراض و عکس العمل شدید تماشاچیان حاضر در سالن برگزاری رقابت ها مواجه شدند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.