دوشنبه ۲۵ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: واکنش وزارت خارجه به حق حجاب زنان روس ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: معاون کنسولی مجلس و امور ایرانیان وزارت خارجه کشورمان تشریح کرد: اعطای حق حجاب به زنان روس در نیروگاه بوشهر مطلقاً حقیقت ندارد.

«حسن قشقاوی» معاون کنسولی مجلس و امور ایرانیان خارج از کشور وزارت خارجه کشورمان درباره اخبار منتشر شده مبنی بر اعطای حق حجاب به زنان روس در نیروگاه بوشهر اظهار داشت: بر اساس گزارشات واصله از دفتر نمایندگی وزارت خارجه در بوشهر و مقامات استانداری این استان، اعطای حق حجاب به زنان روس مطلقاً حقیقت ندارد.

وی با بیان اینکه نه در قرارداد بین روسیه و سازمان انرژی اتمی و نه در توافقات محلی چنین چیزی وجود خارجی ندارد خاطرنشان کرد: زنان روس شاغل در نیروگاه بوشهر در کنار مردان روس در منطقه و شهرکی که برای اسکان آنها در نظر گرفته شده زندگی می کنند و در صورت تردد به داخل شهر نیز به طور شایسته به موازین اخلاقی و عرف جامعه متدین بوشهر احترام می گذارند.

معاون وزیر خارجه افزود: موضوعی به نام حق حجاب نه با روس ها و نه با بقیه کارکنان خارجی مشغول به فعالیت در ایران مطلقاً وجود ندارد.

اخیراً اخباری مطرح شد مبنی بر اینکه زنان روس شاغل در نیروگاه بوشهر مبالغی را تحت عنوان حق حجاب دریافت می کنند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.