دوشنبه ۳۱ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: واژگونی خونین وانت‌ پیکان با 21 سرنشین! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: فرمانده پلیس راه هرمزگان از واژگونی یک دستگاه خودرو وانت پیکان با 21 سرنشین در یکی از محورهای فرعی بشاگرد خبرداد.

سرهنگ علی مجیدزاده در تشریح جزئيات اين خبرگفت: مأموران پلیس راه جاسک میناب از وقوع یک فقره واژگونی خودرو در مسیر روستای گوهران بشاگرد مطلع و به محل اعزام شدند.

وی افزود: پس از اعزام مأموران به محل، آنان مشاهده كردند یک دستگاه خودرو وانت پیکان با 21 سرنشین که اکثر آنان کودک بودند به دلیل عدم توانایی راننده در کنترل، واژگون شده و 19 سرنشین آن مجروح و به بیمارستان کرمان انتقال یافته اند.

فرمانده پلیس راه هرمزگان با اشاره به اینکه این حادثه تلفات جانی نداشت، در راستای پیشگیری از وقوع حوادث تلخ و ناگوار برای شهروندان، به رانندگان توصیه كرد: از مواردی که موجب غفلت و حواس پرتی آنان در رانندگی می شود پرهیز كنند و با سرعت غیرمجاز رانندگي نكنند.

بنابراعلام پليس هرمزگان، وي از رانندگان خواست از حمل مسافر در قسمت بار وسیله نقلیه خودداري كنند و با انجام سرعت غیرمجاز، سبقت غیرمجاز، انحراف به چپ، رانندگی در حالت خستگی و خواب آلودگی و رعایت عدم حق تقدم جان خود و دیگران را به خطر نیندازند.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.