چهارشنبه ۲۷ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: ارغوان رضایی دعوت فرانسوی ها را رد کرد - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

ارغوان رضایی، تنیسور ایرانی الاصلی است که سال هاست در فرانسه زندگی می کند و به نام این کشور در تورنمنت های بین المللی شرکت می کند. سال پیش دعوای او و پدرش جنجال ساز شد. ارغوان در همه سال های گذشته با پدرش تمرین می کرد اما فدراسیون فرانسه ترجیح داد او مربی دیگری داشته باشد.

به این دلیل بود که ارسلان رضایی وسط مسابقه با دخترش و مربی او درگیر شد اما جالب است که حالا او ادعا کرده فدراسیون عامل اصلی این اتفاقات بوده است.

ارغوان رضایی دعوت فرانسوی ها را رد کرد -

اما دخترم این درخواست را نپذیرفت و گفت که نمی تواند بازی کند چرا که آمادگی لازم برای حضور در تیم ملی را ندارد. البته این دلیل واقعی نیست. دلیل او مشکلاتی است که فدراسیون تنیس فرانسه و خبرنگاران فرانسوی برای ارغوان به وجود آوردند. پس از اینکه کاپیتان تیم ملی زنان فرانسه برای حضور ارغوان با او تماس گرفت، دخترم گفت مصدوم است و حضور در تیم ملی را نپذیرفت.»

ارسلان رضایی در حالی این ادعا را کرده که هیچ یک از سایت ها و خبرگزاری های فرانسه، خبری مبنی بر دعوت راغوان به تیم ملی فرانسه ندارند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.