دوشنبه ۲۵ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: مشاور باراک اوباما از آن دنیا آمد! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

کافه سینما: قلب "کریس بین ” وقتی که 21 ساله بود ایستاد، او مرد و دوبار به زندگی بازگشت. کریس از همین حال و هوا آغاز کرد و با فیلمی شاعرانه در خصوص خیابان مفیس توانست به عنوان خطیبی در دستگاه دموکراتها بالا بیاید.

وقتی کریس تنها ۵ ساله بود پدرش در اثر اصابت ۲۰ گلوله ی یک رگبار کشته شد . کریس از سانحه خیابان های جنوبی شهر ممفیس جان سالم به در برد و در دبیرستان نویسندگی تی واشنگیتن مشهور شد. در ۱۸ سالگی در جشن فارغ التحصیلی اش نطق شیوایی ایراد کرد.

مشاور باراک اوباما از آن دنیا آمد!

کریس به درخواست یک کارگردان و عکاس یعنی” آلن اسیبر من” دو مرتبه به خیابان های جنوبی ممفیس بازگشت. او ۸ هفته پیاده ،خیابان های ممفیس را طی کرد و مشاهداتی را به دست آورد که نهایت اساس فیلمنامه ” AS I AM” شد

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.