دوشنبه ۲۵ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: افزایش 3 باره قیمت خودرو! - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: پس از گذشت مدت زمانی اندک از آغاز سیر نزولی قیمت خودرو در بازار، بحث آزادسازی قیمت برخی خودروها و شایعه افزایش قیمت کارخانه ای خودروها باعث افزایش قیمت ها در بازار شد.

تندر 90 و مگان از جمله محصولاتی هستند که طی روزهای اخیر با مطرح شدن بحث آزادسازی قیمت این محصولات شاهد افزایش قیمت آنها در بازار بودیم.

با مصوبه اخیر کمیته قیمت گذاری خودرو، قیمت گذاری مگان آزاد شد که هرچند هنوز قیمت کارخانه ای این محصول تعیین نشده است، اما این مسئله باعث شد تا قیمت هر دستگاه مگان اتوماتیک 2000 سی سی در بازار از 58 میلیون تومان به 61 میلیون تومان برسد. گفته می شود قرار است قیمت کارخانه ای این خودرو بین 55 تا 60 میلیون تومان تعیین شود.

در مورد تندر 90 نیز باید به افزایش 2 میلیون تومانی قیمت تندر 90 مدل E2 پارس خودرو در بازار اشاره کرد که در حال حاضر 27 میلیون تومان خرید و فروش می شود.

قیمت تندر 90 مدل E2 ایران خودرو نیز با افزایش 1.5 میلیون تومانی به 26 میلیون تومان رسیده است. مدل E1 تندر 90 ایران خودرو نیز افزایش 800 هزار تومانی را تجربه کرده است به طوری که در حال حاضر این خودرو 22.5 میلیون تومان به خریداران عرضه می شود.

شایعه آزادسازی قیمت تندر90 دلیل اصلی این افزایش قیمتها در بازار است.

قیمت پژو 206 تیپ 6 نیز طی روزهای اخیر با افزایش 500 هزار تومانی به 39.5 میلیون تومان رسیده است.

در مورد قیمت سایر خودروها می توان به ثبات آن طی روزهای اخیر اشاره کرد به طوری که در حال حاضر پژو پارس سال 25 میلیون تومان، پژو 405 بنزینی 19 میلیون تومان، رانا 25 میلیون تومان و سمند ال ایکس 20 میلیون تومان خرید و فروش می شود.

قیمت سوزوکی ویتارا دنده اتوماتیک ایران خودرو نیز در بازار 91 میلیون تومان بود که طی روزهای اخیر با افزایش یک میلیون تومانی همراه شده است.

در مورد محصولات سایپا نیز می توان به بازار تقریباً ثابت آن طی روزهای اخیر اشاره کرد به طوری که در حال حاضر هر دستگاه تیبا 16 میلیون و 200 هزار تومان معامله می شود و قیمت سایپا 111 مدل SX حدود 13 میلیون و 800 هزار تومان است.

قیمت سایپا 131 مدل SX و سایپا 132 مدل SX نیز به ترتیب 13 میلیون و 300 هزار تومان و 13 میلیون و 500 هزار تومان است که تغییری را نسبت به روزهای اخیر نشان نمی دهد.

در مورد خودروهای خارجی نیز می توان به تأثیر اعلام نرخ های جدید مصوب محصولات هیوندایی و کیا در بازار این خودروها اشاره کرد به طوری که قیمت هر دستگاه اپتیما از 122 میلیون تومان به 128 میلیون تومان رسیده و قیمت هیوندایی I30 نیز با رشد 2 میلیون تومانی به 85 میلیون تومان رسیده است.

قیمت آزرا گرانجور نیز 5 میلیون تومان افزایش یافته و به 155 میلیون تومان رسیده است.

در مورد جنسیس نیز باید به افزایش 25 میلیون تومانی قیمت این خودرو اشاره کرد که در حال حاضر 195 میلیون تومان به خریداران عرضه می شود.

افزایش قیمت سوناتا نیز طی روزهای اخیر حدود 8 میلیون تومان بوده و هم اکنون این خودرو 125 میلیون تومان به خریداران عرضه می شود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.