جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: آخرین مهلت واجدان شرایط معافیت 3 برادری ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به اینکه واجدین شرایط معافیت سه برادری فقط تا پایان شهریورماه مهلت دارند گفت: کسانی که به دلیل تاریخ اعزامشان در روز 18 تیر هشت ماه خدمتشان با پایان سال 90 تکمیل نشده برادر چهارم آنان نیز از خدمت معاف است.

سردار موسی کمالی با اشاره به قانون معافیت سه برادری گفت: بر اساس تصمیم گیری های صورت گرفته اگر برادر سوم فرد 8 ماه از خدمت وظیفه اش گذشته باشد برادر چهارم وی از خدمت وظیفه معاف خواهد شد لذا کسانی که در سال 90 به خدمت اعزام شده اند می توانند از این شرایط بهره ببرند.

وی ادامه داد: افرادی هستند که به دلیل تاریخ اعزامشان در روز هجدهم تیرماه با شروع سال 91 هشت ماه خدمتشان پر نشده لذا برای این افراد نیز تسهیلاتی در نظر گرفته شد تا آنان نیز به عنوان سرباز کامل شناخته شوند و برادر چهارمشان بتواند با مراجعه به سازمان وظیفه عمومی از خدمت وظیفه عمومی معاف شود.

وی خاطر نشان کرد: در قانون چندین بار موضوع معافیت سه برادری مورد بررسی قرار گرفت به نحوی که در یک مورد در این قانون آمده بود که اگر 3 برادر خدمت کرده باشند برادر چهارم از خدمت معاف است.

کمالی تصریح کرد: در بررسی های بعدی تعیین شد که دو برادر خدمت کرده باشند و برادر سوم در حین خدمت یا فوت کرده و یا جانباز شده باشد وی را نیز خدمت کرده محسوب شده و برادر چهارم وی از حدمت معاف شود.

این مقام ارشد نظامی اذعان داشت: در مرحله بعدی اجرای این قانون چنین آمد که اگر برادر سوم یک سال خدمت کرده باشد فرض را بر این می  گذاریم که وی می  خواهد به خدمت خود ادامه دهد لذا برادر سوم نیز خدمت کرده فرض شد و برادر چهارم نیازی برای خدمت کردنش نبود اما مشکلاتی در برابر اجرای آن ایجاد شد تا اینکه این زمانه یکساله به هشت ماه تقلیل پیدا کرد.

وی ادامه داد: کسانی که واجد هرگونه شرایط معافیت در سال 90 بودند تا پایان شهریور ماه فرصت دارند تا پیگیر معافیت خود از خدمت وظیفه عمومی باشند..

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.