جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: تقلب دسته جمعی در دانشگاه‌ هاروارد! - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: دانشگاه هاروارد قرار است تعدادي از دانشجويان اين دانشگاه را به خاطر گمانه زني ها درباره تقلب دسته جمعي در اين دانشگاه مورد تحقيق قرار دهد.

125 دانشجو در يك رشته تحصيلي مضنون به انتشار سوالات آزمون و تقلب دسته جمعي هستند.

اگر اين تقلب اثبات بشود بزرگترين تقلب دسته جمعي نه تنها در دانشگاه هاروارد بلكه در بين جامعه دانشگاهي شرق آمريكا است.

بنا به گفته سي ان ان شك و شبهه از آنجايي آغاز شد كه استادان جواب هاي كاملا يكسان در برگه هاي دانشجويان مختلف رويت كردند.

دانشگاه هاروارد تاكنون از اعلام نام درس و رشته تحصيلي كه تقلب در آن صورت گرفته امتناع ورزيده است.

بنا به گفته مسئولين دانشگاه جريمه احتمالي براي متخلفان شامل اخطار و درج در پرونده تا يك سال تعليق و اخراج از دانشگاه خواهد بود.

اين اتفاقات آنقدر به مزاج مسئولين رده بالاي دانشگاه هاروارد خوش نيامد كه درخواست رئيس دانشگاه در واكنش به اين اتفاقات اعلام كرد اين رفتار به هيچ وجه مورد قبول نيست و در صورتي كه ثابت شود اطميناني كه مبتني بر آن بدنه دانشگاه هاروارد بر آن استوار شده است را خدشه دار مي كند.

با اين حال جي هريس از معاونان دانشگاه هرگونه احتمال تقلب در اين دانشگاه را رد كرد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.