دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد سال 91 ا ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایرنا: نتایج آزمون كارشناسی ارشد سال 1391 فردا، 12 شهریورماه از طریق روی پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش كشور اعلام می شود.

معاون امور آزمون های سازمان سنجش آموزش كشور روز شنبه گفت: شركت كنندگان در آزمون كارشناسی ارشد امسال برای اطلاع از نتیجه آزمون خود می توانند از فردا، 12 شهریورماه به پایگاه اینترنتی سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه كنند.

'سید جلال طباطبایی' افزود: آن دسته از داوطلبان كارشناسی ارشد كه اسامی آنها جزو پذیرفته شدگان این آزمون باشد باید از شنبه، 18 شهریورماه برای ثبت نام به دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل قبولی خود مراجعه كنند.

وی ظرفیت پذیرش دانشجوی كارشناسی ارشد امسال را بیش از 83 هزار نفرعنوان كرد وگفت: براساس ظرفیت های اعلامی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی كه در دفترچه انتخاب رشته آزمون درج شده است تعداد 83 هزار و 469 نفر از طریق این آزمون به دانشگاه ها راه خواهند یافت.

طباطبایی به راهیابی تعدادی از داوطلبان به مقطع كارشناسی ارشد از طریق تسهیلات استعدادهای درخشان و به صورت بدون آزمون اشاره كرد، یادآورشد: با احتساب دانشجویان استعداد درخشان و مازاد ظرفیت احتمالی، بیش از 85 هزار نفر در دوره های كارشناسی ارشد امسال پذیرفته می شوند.

آزمون كارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1391 در نوبت صبح و بعدازظهر روزهای چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه، 26 تا 28 بهمن ماه 90 در حوزه های امتحانی 44 شهرستان مختلف كشور برگزار شد.

تعداد 930 هزار و 215 نفر برای شركت در آ‍زمون كارشناسی ارشد سال 91 ثبت نام كرده بودند كه از این تعداد، 785 هزار و 13 نفر در جلسه آزمون حاضر شدند.

پس از اعلام نتایج اولیه آزمون كارشناسی ارشد در خردادماه امسال حدود 40 درصد داوطلبان این آزمون برای انتخاب رشته، مجاز شناخته شدند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.