دوشنبه ۳۱ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: یک هفته مرغ نخوریم زمین به آسمان نمی آید ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: «يك هفته مرغ نخوريم زمين به آسمان نمي آيد»، «براي مبارزه با بدحجابي اجازه نداريم روي كسي دست بلند كنيم». اينها بخشي از سخنان مرتضي آقاتهراني است كه طي گفت وگويي درباره مسائل مختلفي از جمله گراني ها، نحوه حضور اصولگرايان و اصلاح طلبان در انتخابات آينده، عدم تشكيل فراكسيون واحد اصولگرايان و مبارزه با بدحجابي اظهار نظر كرده است.

حجت الاسلام و المسلمين مرتضي آقاتهراني دبيركل جبهه پايداري انقلاب اسلامي در تحليل خود از انتخابات آينده رياست جمهوري، به مشاركت مردم در انتخابات مجلس نهم اشاره كرد و گفت: با اينكه در اين انتخابات برخي ورودشان را به صحنه سياست تحريم كرده بودند اما بحمدالله حضور مردم بسيار خوب و پرشور بود.

اين در برابر خارجي ها، مانور حضور مردم و واقعيت دموكراسي در ايران است كه مردم به شكل جمعيت ميليوني در انتخابات حاضر مي شوند و ما مسئولين بايد حواس مان باشد كه قدر اين فرصت ها را كه مردم براي ما ايجاد مي كنند بدانيم و از آن حسن استفاده را داشته باشيم.

وي اضافه كرد: به نظر مي رسد انتخابات آينده رياست جمهوري هم همين طور پرشور باشد و مردم به صورت فعال وارد صحنه شوند چرا كه سرنوشت ملت ما به حضور مسئولين خوب گره خورده است و اگر افراد بي كفايت وارد شوند كشور آسيب مي بيند؛ لذا مردم بايد از ميان گزينه هاي موجود بهترين و اصلح را پيدا كنند.

وي با اشاره به برخي فعاليت هاي زودهنگام براي انتخابات رياست جمهوري يادآور شد: به نظر من اشتغال به كار انتخاباتي و تبليغاتي از يك سال زودتر پسنديده نيست. ورود به صحنه سياست ، خواه مجلس و خواه دولت، براي فرد مسئوليت مي آورد و افراد بايد در اين رابطه پاسخگو باشند. اين موضوع چيزي نيست كه از يكديگر بقاپند و يا همديگر را خراب كنند چرا كه اخلاق اسلامي اجازه اين كار را نمي دهد. ما بايد به دنبال وظيفه باشيم و از بين كساني كه صلاحيت و ويژگي هاي مصرح در قانون اساسي را دارند اصلح را انتخاب كنيم.

آقاتهراني درباره كانديداهاي انتخابات رياست جمهوري نيز گفت: كانديداها بايد به آنچه امام (ره) در اين مسير توصيه مي كردند و امروز در صحبت هاي مقام معظم رهبري تجلي پيدا مي كند، توجه كنند و ببينند آيا صلاحيت، توان و قدرت اداره كشور را دارند يا خير و گذشته از علم و تخصص، آيا تعهد اداره كشوري كه برآيند شهداي فراواني است را دارند؟ آيا عرضه اين را دارند كه اين امانت را به دوش بكشند. اين وظيفه مهمي براي كساني است كه مي خواهند كانديدا شوند.

كساني كه از دو سال قبل مي گويند فلان كانديدا بهترين است، وظيفه گرا نيستند

وي با تاكيد بر لزوم انتخاب بهترين گزينه از بين كساني كه داراي مراتبي از تخصص، تعقل، تعهد، تقوا و ولايت مداري هستند، گفت: ما بايد ويژگي هاي افراد را مورد بررسي قرار دهيم و فرد شايسته را حمايت كنيم. اينكه برخي دو سال مانده به انتخابات مي گويند X از همه بهتر است، مگر مي دانند قرار است چه كساني وارد صحنه انتخابات شوند؟ اينها حزب بازي، وابستگي به گروه و شخص پرستي است. من از همين جا درباره برخي افراد ترديد مي كنم كه وظيفه گرا نيستند، بلكه شخص گرا و فردگرا هستند.

نماينده مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي اضافه كرد: ما بايد ببينيم چه كساني در صحنه انتخابات حضور پيدا مي كنند و صلاحيت چه كساني توسط شوراي نگهبان احراز مي شود، آنگاه از بين افرادي كه شرايط ورود به صحنه را دارند انتخاب مي كنيم و آنها را به مردم نيز معرفي خواهيم كرد كه اين به روند انتخابات در كشور كمك خواهد كرد.

وي اضافه كرد: اقتضاي خردمندي اين است كه رقابت ها انساني، اسلامي و سالم باشد و هر كس توانايي ورود به عرصه انتخابات را دارد براي خدمت حاضر شود. به گفته امام صادق (ع)، اگر كسي صلاحيت جايگاهي را نداشته باشد و به آن جايگاه ورود پيدا كند مورد لعن خداست؛ بنابراين اگر كسي نمي تواند اين مسئوليت را بپذيرد و اين كار در توانش نيست يا علم، تجربه و تعهد لازم را ندارد كلاه خود را قاضي كند و وارد اين عرصه نشود.

انتخابات مجلس در صورت رقابت نكردن اصولگرايان، لطفي نداشت

آقاتهراني درباره اختلاف نظرها در جريان اصولگرا در انتخابات مجلس نهم و نحوه حضور اصولگرايان در انتخابات رياست جمهوري گفت: اختلاف و رقابتي كه پيش آمد را رقابت خوبي مي دانم. برخي دوستان ما را مي ترساند كه اگر رقابتي بين اصولگراها اتفاق بيفتد زمين به آسمان مي رود اما هيچ اتفاقي نيفتاد و به نظر مي رسد حتي اگر بين اصولگرايان رقابت نمي شد انتخابات هم لطفي نداشت.

هر دو جريان كانديداهاي خود را معرفي كردند و مردم از بين اين افراد انتخاب كردند. به هر حال بايد به مردم حق انتخاب داد. درباره انتخابات رياست جمهوري هم ممكن است برخي گروه ها ورود خود را به انتخابات تحريم كنند در اين صورت ما چه راهكاري داريم؟ بگذاريد اصولگراها با هم رقابت كنند.

دبيركل جبهه پايداري انقلاب اسلامي خاطر نشان كرد: يك زماني در اين كشور كمونيست ها رقابت مي كردند، وقتي ديگر التقاطي ها آمدند و اين ها آرام آرام كنار رفتند تا تسويه صورت گرفت و مردم بين افراد انتخاب كردند. بايد اجازه ورود به افراد مختلف را به انتخابات داد. شوراي نگهبان كساني كه صلاحيت حداقلي ندارند را رد مي كند و مردم بين گزينه هاي موجود انتخاب خواهند كرد.

اين نماينده اصولگراي مجلس، رقابت اصولگرايان در انتخابات مجلس نهم را شايسته و خوب توصيف كرد و افزود:  البته من نمي خواهم برخي تخريب ها،  زخمي كردن ها، لجن مال  كردن ها،  دروغ ها و تهمت ها را بپذيرم. خوب است هر كس خودش را خوب به مردم معرفي كند. رقابت بسيار خوب است به شرطي كه سالم، اسلامي و اخلاقي باشد. البته اين رقابت به معناي رو در روي هم ايستادن نيست. در اين شرايط كسي به كسي توهين نمي كند و افراد يكديگر را تخريب نمي كنند،  بلكه شايستگي هايشان را مي گويند تا معرفي شوند.

رييس جمهور رقبايش را به كار بگيرد

وي با بيان اينكه رقباي انتخاباتي بايد رفاقت را جاي رقابت بنشانند، تصريح كرد: دوستي من با كساني كه در انتخابات مجلس با آنها رقابت داشتم پابرجاست. من فكر مي كنم در انتخابات رياست جمهوري هم با توجه به اينكه يك نفر نهايتا انتخاب مي شود خوب است كه رييس جمهور بقيه كانديداها را به كار بگيرد.

هر شهروندي حق ورود به انتخابات را دارد

آقاتهراني در ادامه درباره شرايط حضور اصلاح طلبان در انتخابات رياست جمهوري آينده با بيان اينكه هر شهروندي حق ورود به انتخابات را دارد، گفت: اگر اصلاح طلبان صلاحيت شان از سوي شوراي نگهبان تاييد شود،  مي توانند در عرصه انتخابات حضور داشته باشند. به هر حال شورا اصولي را مدنظر قرار مي دهد و اگر آنها را تاييد كرد مي توانند در گردونه انتخاب مردم قرار گيرند.

شوراي نگهبان فصل الخطاب است، به آن ملتزم باشيم

دبيركل جبهه پايداري انقلاب اسلامي با بيان اينكه گاهي شوراي نگهبان صلاحيت برخي افراد را رد و پس از بررسي مجددا تاييد مي كند، افزود: گاهي هم ممكن است شورا فردي را تاييد كند و بعد با توجه به مدارك رسيده،  در اين موضوع ترديد شود. به هر حال شوراي نگهبان نهادي محترم و قانوني است و نبايد با تاييد يا ردصلاحيت افراد در شورا مخالفت نشان داد. همه بايد به نتيجه ملتزم باشيم و آن را بپذيريم چرا كه شوراي نگهبان فصل الخطاب است و حرف آخر را خواهد زد.

كسي به صرف اصلاح طلب بودن رد صلاحيت نمي شود

وي با تاكيد بر اينكه شوراي نگهبان شرايط ورود همه افراد از جمله اصلاح طلبان را خواهد سنجيد، گفت: اين طور نيست كه چون فردي اصلاح طلب است رد شود و چون كسي ديگر اصولگراست تاييد شود،  بلكه پارامترهاي قانوني مدنظر قرا مي گيرد و اگر اين صلاحيت احراز شد مردم در اين باره راي مي دهند. اصلاح طلبان هم منتظر نظريات من براي ورود به انتخابات نيستند اما اگر واقعا درست عمل كنند و عملكرد آنها به گونه اي باشد كه نظام و مردم آن را بپسندند، حضورشان در عرصه رقابت ها اشكالي ندارد.

نماينده مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي لزوم التزام به نظر شوراي نگهبان را مورد اشاره قرار داد و افزود: من نمي توانم براي شوراي نگهبان وظيفه تعيين كنم كه چه كساني تاييد مي شوند يا نمي شوند. شرايط قبولي و روش قانوني شوراي نگهبان مشخص است و اختيارات شوراي نگهبان نيز در قانون تبيين شده است.

التزام به اين شورا به عنوان نهادي كه مورد اعتماد مردم و مقام ولايت قرار دارد ضروري است البته زمان حضرت امام(ره) نيز برخي روي شوراي نگهبان اما و اگر مي آورند اما ايشان گفتند كه شورا فصل الخطاب است مثل مجلس كه معتبر است و قوانيني وضع مي كند. ممكن است كسي قانوني را نپسندد آيا بايد بگويد كه مجلس را قبول ندارد.

فراكسيون رهروان ولايت در بين اصولگرايان شقاق ايجاد كرد

اين عضو فراكسيون اصولگرايان مجلس نهم درباره عدم تشكيل فراكسيون واحد اصولگرايان در اين دوره خاطر نشان كرد: من جزء افرادي نبودم كه در اين باره شقاق ايجاد كردم. بايد اين موضوع را از كساني بپرسيد كه فراكسيون رهروان ولايت را به راه انداختند. ممكن است من چيزي بگويم و بغضي در اين باره ايجاد شود.

تفاوت بين دو فراكسيون اصولگرايان و رهروان ولايت بسيار است

آقاتهراني با بيان اينكه تفاوت بين دو فراكسيون اصولگرايان و رهروان ولايت بسيار است، گفت: ما پيش از ورود به مجلس با يكديگر رقابت داشتيم. آن زمان حضرت آقا بحث رقابت را مطرح مي كردند اما آنها موضوع وحدت را مدنظر قرار داده بودند. بعد از تشكيل مجلس كه رهبري بر لزوم اتحاد در مجلس تاكيد كردند، اينها رقابت را آغاز كردند. از آنها بپرسيد چرا اين كار را كردند و معناي ولايت مداري چيست؟

در انتخابات هيات رييسه كميسيون ها شاهد مسابقه اصولگرايان بوديم

وي درباره تاثير برخي اختلاف نظرها در ميان اصولگرايان در تصميم گيري هاي كلان مجلس تصريح كرد: بيشتر تاثير وجود دو فراكسيون اين است كه گاهي براي مسئوليت ها و برخي انتخاب  ها در مجلس اين گروه ها فعال مي شوند، البته در انتخاب هيات رييسه كميسيون ها نيز مسابقه اي را شاهد بوديم. به هر حال اين رقابت وجود دارد و نمي توان آن را تغيير داد.

در جلسه غيرعلني مجلس، دغدغه وزرا و نمايندگان براي يافتن راه حل مشهود بود

دبيركل جبهه پايداري انقلاب اسلامي به ايجاد وحدت نظر در پي اعمال تحريم ها و همچنين به وجود آمدن گراني در كشور اشاره كرد و افزود: اخيرا فشار تحريم ها و نابساماني هاي اقتصادي كه باعث ناراحتي مردم شده، وحدتي را بين دولت و مجلس ايجاد كرده است. چندي پيش مجلس براي واكاوي اين موضوع از وزرا دعوت كرد كه جلسه غيرعلني بود و به نظر من اگر علني بود بسيار خوب بود چرا كه دغدغه و درد وزرا و نمايندگان در پيدا كردن راه حل به طور جدي مشهود بود.

اگر در زمينه اقتصادي مشكلي ايجاد شود، خداي ناكرده اصل نظام به مخاطره مي افتد

آقاتهراني با اشاره به جلسه غيرعلني روز چهارشنبه مجلس براي بررسي گراني ها خاطر نشان كرد: اين جلسه به اين شكل نبود كه طرفين بخواهند يقه هم را بگيرند يا سر لج و هواهاي نفساني حرف بزنند، بلكه همه به فكر مردم بودند و بررسي اينكه كجا اشتباه كردند و اينكه چگونه بايد در برابر حمله اقتصادي دشمن عمل شود؛ چرا كه به هر حال در اين مسير اگر اتفاقي بيفتد همه دچار مشكل خواهيم شد و خداي ناكرده اصل نظام به مخاطره مي افتد.

راه مقابله با مشكلات اقتصادي مقاومت است، علامت منفي دادن دشمن را جري مي كند

وي با اشاره به علل ايجاد گراني و بروز برخي مشكلات اقتصادي در كشور، گفت: مسئولين بايد كنار هم بنشينند و پارامترها را در نظر بگيرند، البته تحريم ها در اين مسير بي اثر نيست اما اين موضوع به مديريت ها، برخورد وزرا،  برنامه هاي دولت و حتي به بودجه بستگي دارد. همه اينها موثر هستند اما هيچ كدام علت تام نيستند. نكته اي كه در اين ميان از همه مهم تر است، نقش مردم است. گاهي به تلاطم افتادن مردم حالت رواني ايجاد مي كند، در اين صورت دشمن احمق ما خيال مي كند كه اين حالت رواني پاسخ مثبت به اوست اما راهش علامت منفي دادن نيست، اين كار دشمن را جري مي كند. تنها راه، مقاومت، ايستادگي، پايداري و پايمردي است.

يك هفته مرغ نخوريم زمين به آسمان نمي آيد

نماينده مردم تهران در مجلس به گراني مرغ اشاره كرد و گفت: من معتقدم نبايد فرار رواني كنيم. اگر الان به هر دليل تحريم پيش آمده، يا با بي تدبيري يا اشتباه دولت و مجلس، مرغ در بازار نيست،  ملت به دشمن علامت منفي نشان ندهند. اگر يك هفته مرغ نخوريم زمين به آسمان نمي آيد. غذاي اصلي ما هم نان يا برنج است و مي توانيم غذاي ديگري بخوريم تا موضوع حل شود و حل هم خواهد شد.

آقاتهراني ادامه داد: ورود به انتخابات رياست جمهوري يا عدم ورود به عرصه نيز نوعي علامت دادن است. شايد ندانيد كه انتخابات مجلس چه تاثيري بر غربي ها داشت. آن ها فهميدند بسياري از علامت هايي كه تصور مي كردند غلط است و نهايتا خودشان بالاخره به حضور مردم اقرار كردند. وقتي علامت منفي هم نبود آنها نتوانستند روي اين موضوع برنامه ريزي كنند.

وي اضافه كرد:  در مورد مشكلات اقتصادي هم مردم مي توانند به خوبي تدبير كنند. در زمان جنگ صف هاي طويل براي دريافت نفت تشكيل مي شد و گاهي كساني براي افرادي كه نمي توانستند در صف بايستند نفت مي گرفتند و دشمن ديد كه نمي تواند با اينها مبارزه كند،  اما سوريه كه مشكل پيدا كرده، مشكلش از يك حمله رواني بود. در عراق هم وقتي آمريكا مي خواست وارد شود اول حملات تبليغاتي را آغاز كرد لذا مردم نقش خود را دست كم نگيرند و بدانند كه راهش بي اعتنايي است.

شيوه دشمن شيوه درندگان است، هرچه فرار كنيم جري تر مي شود

آقاتهراني با بيان اينكه اقتصاد كشور بايد در شرايط فعلي مقاومتي عمل كند، تصريح كرد: ممكن است تاكنون تدبير درستي در اين باره نداشته ايم اما حالا بايد تجديدنظر كرد و از نو بهترين روش را پياده كرد. البته اگر همين الان هم براي اقتصاد كاري كنيم چند ماه ديگر نتيجه خواهد داد و اينطور نيست كه فردا پاسخ اقدامات مان دريافت كنيم.

مثلا در مورد مرغ كه دچار مشكل شديم هفت، هشت ماه پيش بايد تدبير مي شد. مردم هم كه هميشه ياور انقلاب بوده  اند و خوب عمل كرده  اند بايد اين موضوع را درك كنند و بدانند كه در هيچ موقعيتي نبايد به دشمن علامت منفي نشان دهند، چرا كه شيوه دشمن، شيوه درندگان است و ما هر چه فرار كنيم خطر جدي تر مي شود لذا پايداري در اين زمينه نقطه ي مثبت نظام است.

رييس كميسيون فرهنگي مجلس شوراي اسلامي در بخش ديگري از گفت وگوي خود درباره اجراي طرح امنيت اخلاقي توسط پليس ناجا، گفت: ضوابط قانوني طرح عفاف و حجاب در شوراي عالي انقلاب فرهنگي پيش بيني شده و در وزارت كشور هم كارهاي زيادي در اين باره صورت گرفته است. اينگونه نيست كه هر كس بي حجاب و بدحجاب ظاهر بشود الزاما مي خواهد محيط را خراب كند يا برعكس، الزاما فرد خوبي است. نمي توان خط مشخصي كشيد.

پسنديده است كه براي حجاب التزام عملي ايجاد كنيم

وي بخشي از اقدامات در زمينه مبارزه با بي حجابي و بدحجابي را فرهنگي عنوان و اظهار كرد: ما بايد فرهنگ جامعه را رشد دهيم تا به جايي برسيم كه حجاب كاملا پذيرفته باشد. اسلام برترين اديان است و اگر كسي مسلمان است با توجه به صريح آيات قرآن،  ترديد نخواهد داشت كه حجاب لازم است و حد و حدود آن نيز روشن. همچنين پسنديده است كه ما اين التزام عملي را ايجاد كنيم چرا كه احكام اسلامي خصوصا احكام اجتماعي براي يك نفر نيست.

آقاتهراني با اشاره به حرمت شراب خواري در اسلام خاطر نشان كرد: به همين منظور در كشور بايد دقت شود كه انگورهايي كه كشت مي شود براي اين مصرف نباشد. اينها تمهيداتي است كه دولت بايد مدنظر قرار دهد اما اگر عليرغم انجام اين كار چند نفري وسط شهر به صورت علني مشروب خوردند همان اسلامي كه گفته كار فرهنگي و پيشگيرانه كنيد، مي گويد اينها بايد 100 ضربه شلاق بخورند چرا كه قانون الهي را به هم زده و بايد پاسخگو باشند. در اينجا نه مي توان گفت شلاق نزنيد، نه مي توان گفت كار فرهنگي صورت نگيرد.

براي مبارزه با بدحجابي اجازه نداريم روي كسي دست بلند كنيم

اين نماينده اصولگراي مجلس اضافه كرد: در مورد حجاب نيز برخي اوقات افرادي به اين موضوع احترام نمي گذارند. بايد با آنها برخورد شود؛ البته برخوردي مناسب همان گونه كه اسلام گفته است. نهي از منكر در اسلام مراتب دارد،  اول اين است كه فرد در قلبش از معصيت خدا نفرت داشته باشد، دوم تذكر لساني و سوم در صورت بي اعتنايي، برخورد بايد صورت گيرد، اگرچه برخي فقط معتقد به برخورد فيزيكي هستند اما مسلما ما اجازه نداريم روي افراد دست بلند كنيم. اينجا نيروي انتظامي مسئول است.

وزارت اطلاعات با بدحجابي هاي سازمان يافته برخورد كند

وي با بيان اينكه برخي بي حجابي ها و بدحجابي ها در جامعه سازمان يافته است، گفت: برخي مانكن هستند و با اشكال خاصي در جامعه حاضر مي شوند تا جو را بشكنند. شايد اينها پول مي گيرند كه اين كار را انجام دهند. در مورد چنين افرادي وزارت اطلاعات بايد برخورد كند. شايد دشمن بيروني از سادگي آنها سوء استفاده مي كند.

دولت نان خورهاي خود را كنترل كند

رييس كميسيون فرهنگي مجلس يكي از راهكارهاي مبارزه با بدحجابي و بي حجابي را، مبارزه با اين امر در ادارات و سازمان هاي دولتي دانست و گفت: دولت مي تواند كساني كه در مجموعه دولت كار مي كنند و نان خورهاي خود را كنترل كند. گاهي شاهد هستيم كه افراد در بانك ها با آرايش آنچناني مشغول انجام كار هستند، چرا دولت ضابطه اي براي نحوه حضور خانم ها در محل كارشان ندارد. دولت مي تواند نوع لباس اين افراد را مشخص كند يا بگويد كه براي كار در آن سازمان موظف به پوشيدن چادر هستند.

آقاتهراني ادامه داد: فضاي كشور نبايد به نحوي باشد كه اگر كسي از خارج از كشور به ايران مي آيد احساس كند اينجا فرق زيادي با سوريه و پاكستان ندارد. اگر حجاب جزء احكام اسلامي است راهكار پيشگيري از بي حجابي و بدحجابي نيز مشخص است و 30 سال است در اين باره كار شده است اما اينها بايد عملياتي و توسط دولت به اجرا گذاشته شود. بخشي از اين كار نيز به عهده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي است. من نمي گويم اين كار به اجبار انجام شود اما اگر مسئولان همت كنند و احساس مسئوليت داشته باشند بالاخره محقق خواهد شد.

وي اضافه كرد: زماني در كشور اصلا مرسوم نبود كه افراد كمربند ببندند. در آن زمان من از خارج به ايران آمده بودم و اين موضوع بسيار برايم عجيب بود تا زماني كه پليس به طور جدي لزوم استفاده از كمربند را يادآور شد، در واقع دولت خواست و اين اتفاق افتاد. در مورد حجاب كه حكم خداست لابد نمي خواهند كه نمي شود، متاسفانه گاهي هم نيروهاي يكديگر را ضايع مي كنيم. پليس ناجا برخوردهايي مي كند و ما با نشان دادن چند فيلم در تلويزيون، اثر اين كار را از بين مي بريم.

رييس كميسيون فرهنگي مجلس شوراي اسلامي خاطر نشان كرد: حضرت آقا بارها درباره حجاب صحبت كرده اند. ما كه ادعاي ولايت مداري داريم بايد ببينيم كه ايشان از اين وضع راضي هستند و مي گويند افراد بايد رها شوند؟ اگر مرغ گران مي شود و قيمت اجناس بالا و پايين مي شود، بدتان مي آيد و سريع از وزير سوال مي كنيد كه چه كاري انجام مي دهد. آيا ما در اسلام براي برخورد قوانيني نداريم؟ البته اگر كسي اين كار را انجام ندهد از گردن بقيه ساقط نيست. اگر دولت به مسئوليتش در اين رابطه عمل نكرد من بايد موسسه خودم را كنترل كنم چرا كه هر كس نسبت به احكام اسلامي موظف است.

نيروي انتظامي در مبارزه با بدحجابي پيشقدم بوده، بايد مورد حمايت قرار گيرد

آقاتهراني با تاكيد بر لزوم حمايت از نيروي انتظامي در برخورد با مظاهر بدحجابي و بي حجابي يادآور شد: ناجا تاكنون در اين امر پيش قدم بوده و بايد مورد حمايت قرار گيرد. البته برخي هم ممكن است از روي جهالت بدحجاب باشند كه بايد به آنها متذكر شد. در تئاتر، صداوسيما و بخش هاي فرهنگي ديگر هم اين موضوع بايد كنترل شود و همه دست به دست هم دهيم تا شاهد چنين مظاهري در جامعه نباشيم.

دبيركل جبهه پايداري انقلاب اسلامي درباره نحوه حضور اين جبهه در انتخابات مجلس يادآور شد: در زمان انتخابات مجلس، ما هنوز مرامنامه و اساسنامه اي تدوين نكرده بوديم، چرا كه حزب نيستيم و قرار هم نيست باشيم. ما تعدادي بوديم كه به دنبال وظيفه در پي انتخاب افراد شايسته طبق سخنان مقام معظم رهبري و منطبق با قانون اساسي بوديم. البته من ادعايي ندارم كه ما درست جلو رفتيم اما اين هدف ما بود و بر همين اساس تعقل، تعهد، عقلانيت و عدالت بر محور ولايت را شعار خود قرار داديم.

وي اضافه كرد: پس از اينكه افراد مختلف كانديدا شدند، ما بررسي كرديم كه چه كساني بهترين هستند و تقريبا آخرين ليست را ارائه كرديم اما پس از انتخابات مجلس و طي فرصتي كه پيش آمد احساس كرديم وقتي هست كه به سمت تدوين اساسنامه و ايجاد انضباط كاري برويم تا كار خوب و بابركت پيش برود.

كار تدوين اساسنامه در جبهه پايداري تقريبا به اتمام رسيده

آقاتهراني با بيان اينكه كار تدوين اساسنامه در جبهه پايداري تقريبا به اتمام رسيده، گفت: در حال برگزاري جلساتي با علما براي بررسي اساسنامه هستيم. ما در اساسنامه همچنين شوراي فقها در نظر گرفته ايم كه چشم بينايي براي جبهه پايداري باشد و مراقبت كند كه ما اشتباه نرويم زيرا گاهي اوقات كارها خوب شروع مي شود اما در ادامه با مشكل مواجه مي شود لذا ما خواستيم عده اي باشند كه فعاليت هاي ما را با اسلام وضوابط اسلامي تطبيق دهند، حتي بنا شد مصوبات جلسات نيز به سمع و نظر علما برسد.

نماينده مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي بهترين زمان براي ورود به عرصه رقابت هاي انتخابات رياست جمهوري را زمان تعيين شده از سوي مقام معظم رهبري عنوان كرد و گفت: ايشان به عنوان ديده بان قوي هميشه بهترين موقع را اعلام مي كنند و من احساس مي كنم هنوز وقت مناسب براي ورود به رقابت ها فرا نرسيده است. بايد ببينيم ايشان چه زماني اين موضوع را مطرح مي كنند و در همان زمان به صحنه خواهيم آمد و كار را با انضباط پيش مي بريم.

جبهه پايداري در انتخابات رياست جمهوري افراد اصلح را دعوت به كانديداتوري مي كند

وي با اشاره به روش فعاليت جبهه پايداري در مجلس نهم يادآور شد:  در آن زمان ما 36 نفر افراد داراي صلاحيت در تهران را براي ورود به انتخابات دعوت كرديم و من شخصا براي آنها نامه نوشتم. در انتخابات رياست جمهوري نيز به همين روش عمل خواهيم كرد و تعدادي افراد صاحب صلاحيت را براي حضور در صحنه دعوت مي كنيم، البته بدون اينكه توقعي ايجاد شود. ما از آنها مي خواهيم در انتخابات كانديدا شوند و اگر بين حاضرين صلاحيت لازم را داشتند به آنها راي خواهيم داد و از آبرويي كه پيش مردم داريم براي معرفي آنها استفاده مي كنيم.

دبيركل جبهه پايداري گفت: ما مثل كساني نيستيم كه معتقدند عده اي نماينده به دنيا آمده و بايد نماينده از دنيا بميرند چرا كه از حزب ما هستند، اين روش را معقول نمي دانيم. روش فعاليت جبهه پايداري براي دعوت افراد به كانديداتوري نيز به اين دليل است كه صحنه باز شود.

آقاتهراني تاكيد كرد: معقول ترين روش، روش مقام معظم رهبري است. ايشان دعوت عمومي براي حضور در انتخابات مي كنند. افراد در صحنه حاضر مي شوند و بعد بهترين را انتخاب مي كنيم. اميدواريم صالح ترين و بهترين افراد در انتخابات حضور يابند كه در اين صورت منتي هم به مردم ندارند و به خودشان خدمت خواهند كرد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.