دوشنبه ۳۱ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: دانشگاه آزاد پنج شنبه ها تعطیل شد - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: معاون هماهنگی دانشگاه آزاد از برگزاری نخستین جلسه کمیته مشاوران شاخه هیات علمی دانشگاه در اواخر آبان سال جاری خبر داد.

محمد صادق مهدوی با بیان اینکه کمیته مشاوران شاخه هیات علمی دانشگاه پایان آبان تشکیل می شود، گفت: در این خصوص بخشنامه ای به روسای مناطق دانشگاه آزاد ابلاغ شده است مبنی بر اینکه کسانی که در این کمیته ثبت نام کرده اند، جلسه ای در هر منطقه و به تفکیک واحد با حضور مشاوران تشکیل دهند. همچنين گزارش نهایی جلسات باید تا اول آبان ماه به معاونت هماهنگی ارسال شود.

وي در ادامه از ابلاغ تعطیلی پنج شنبه ها در این دانشگاه خبر داد و گفت: بزودی بخشنامه تعطیلی پنج شنبه ها که در نخستین کمیته مشاوران دانشگاه شاخه کارمندان تصویب شد، ابلاغ می شود.

وی با بیان اینکه این مصوبه دارای تبصره هایی است که نهایی نشده و به محض نهایی شدن ابلاغ می شود، گفت: این مصوبه به تایید هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی رسیده و به محض نهایی شدن ابلاغ و اعلام خواهد شد.

مهدوی در ادامه از صدور پیام رئیس دانشگاه به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید خبر داد و گفت: این پیام در جلسه شورای دانشگاه در تاریخ 25 شهریور اعلام شده و در دسترس رسانه ها جهت اطلاع رسانی قرار خواهد گرفت.

معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: بزودی بخشنامه ثبت نام دانشجویان جدیدالورود و دانشجویان سال قبل هم ابلاغ می شود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.