دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: افزودن 10 رشته جدید به رشته‌ های "کار و دانش" ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: مديركل دفتر فني حرفه اي و كار و دانش وزارت آموزش و پرورش گفت: در صورت تصويب رشته هاي پيشنهادي جديد در شوراي عالي آموزش و پرورش، از سال تحصيلي 91-92، 10 رشته به مجموع رشته هاي كار و دانش اضافه مي شود.

محمد شريف زاده با بيان اينكه اين دفتر تمهيدات لازم را براي آغاز سال تحصيلي جديد اتخاذ كرده است، گفت: يكي از برنامه هايي كه براي سال تحصيلي جديد در نظر گرفته شده، بازنگري مجدد رشته هاي تحصيلي است و چندين رشته به شوراي عالي آموزش و پرورش پيشنهاد شده است.

وي افزود: در صورتي كه شوراي عالي آموزش و پرورش رشته هاي پيشنهادي را مصوب كند، از مهر امسال 10 رشته جديد صنايع فلزي و تاسيسات در شاخه كار و دانش به مجموع رشته ها اضافه خواهد شد.

مديركل دفتر فني حرفه اي و كار و دانش آموزش و پرورش تصريح كرد: هدف از بازنگري رشته هاي تحصيلي مطابقت آنها با نيازها و بازار كار است و دفتر فني حرفه اي و كار و دانش هرساله با توجه به تغيير نوع رشته ها و بازار كار، اين اصلاح و بازنگري ها را انجام مي دهد.

وي ادامه داد: در صورت تصويب اين رشته، از مهر امسال براي رشته هاي جديد پذيرش هنرجو خواهيم داشت.

شريف زاده همچنين از افزايش شش درصدي تعداد هنرجويان در پايه دوم هنرستان خبر داد و گفت: با توجه به اينكه برخي از دانش آموزان در حال سپري كردن امتحانات شهريور ماه هستند، اما پيش بيني مي كنيم امسال رشد مناسب و خوبي را در رشته هاي فني حرفه اي و كار و دانش داشته باشيم.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.