دوشنبه ۲۵ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: اعلام نتایج کنکور دانشگاه آزاد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد با اشاره به اعلام نتایج کنکور سراسری سال 91 این دانشگاه در ساعت 11 صبح فردا از پذیرش 432 هزار داوطلب خبر داد.

ناصر اقبالی رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد در نشستی خبری با اشاره به حضور 660 هزار داوطلب در آزمون سراسری این دانشگاه گفت: در کنکور دانشگاه آزاد امسال 432 هزار نفر پذیرش می شوند که 53 درصد آنها زن و 47 درصد آنها مرد هستند.

به گفته وی، در این آزمون انتخاب هفتم توسط دانشگاه صورت نمی پذیرد بلکه پذیرفته شدگان در انتخاب های خودشان پذیرش می شوند.

رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد با تاکید بر اینکه اکثریت پذیرفته شدگان در انتخاب اول یا دوم خود پذیرفته شده اند، گفت: حدود 90 درصد از پذیرفته شدگان در استان محل سکونت خود قبول شده اند.

اقبالی زمان ثبت نام پذیرفته شدگان کنکور دانشگاه آزاد را از روز شنبه 25 شهریورماه تا روز پنج شنبه 30 شهریور اعلام کرد و گفت: جزئیات ثبت نام این افراد روز 20 شهریور ماه اعلام می شود.

به گفته وی، از 7 مجموعه امتحانی 21 نفر برتر شدند که 13 نفر آنها زن و 8 نفر آنها مرد هستند.

رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد با بیان اینکه زمان اعلام تکمیل ظرفیت هفته آینده مشخص می شود، گفت: در کنکور امسال 345 هزار نفر در رشته های غیرپزشکی، 33 هزار نفر در رشته های پزشکی و 53 هزار نفر در رشته های پاره وقت پذیرش شده اند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.