جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: شرایط بهره‌ مندی دانشجویان از معافیت تحصیلی ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: جانشين اداره منابع انساني ستادكل نيروهاي مسلح تسهيلات پيش بيني شده براي ادامه تحصيل دانشجويان مقاطع مختلف و انصرافي كه تاكنون به خدمت سربازي اعزام نشده اند را تشريح كرد.

سردار موسي كمالي با اشاره به برداشته شدن شرط پذيرش از طريق كنكور براي بهره مندي دانشجويان از معافيت تحصيلي گفت: در قانون جديد سربازي، شرط عبور از كنكور براي بهره مندي از معافيت تحصيلي برداشته شده و در حال حاضر نيز هر يك از مشمولان در صورتي كه وارد غيبت نشده باشند، مي توانند با ثبت نام در دانشگاه ها، نسبت به اخذ معافيت تحصيلي اقدام كنند.

جانشين اداره منابع انساني ستادكل نيروهاي مسلح ادامه داد: در قانون قديم به دانشجوياني كه از طرقي به جز كنكور وارد دانشگاه مي شوند، معافيت تحصيلي تعلق نمي گرفت و همين امر باعث مي شد كه برخي دانشگاه ها، مانند دانشگاه آزاد اسلامي با هزينه هايي بالا، اقدام به برگزاري كنكور كنند كه تصويب اين قانون به نفع آنها نيز شد.

به گفته كمالي در اين قانون همچنين مشكل آن دسته از دانشجوياني كه در پرديس هاي بين المللي دانشگاه هاي مختلف دولتي در مناطقي نظير كيش، چابهار، قشم و ... پذيرفته شده و به دليل عدم اطلاع كافي از قوانين، وارد غيبت از سربازي مي شدند، نيز حل شد.

امكان ادامه تحصيل دانشجويان تا دكتراي تخصصي

وي همچنين با اشاره به اينكه در قانون جديد امكان ادامه تحصيل و صدور معافيت تحصيلي براي دانشجويان مقطع دكتري تا سطح تخصص فراهم شده است به ايسنا گفت: در گذشته تنها دانشجويان مي توانستند تا دكتراي عمومي از معافيت تحصيلي بهره بگيرند و براي ادامه تحصيل بايد ابتدا به سربازي اعزام مي شدند كه در قانون جديد، اين مسئله نيز حل شد.

به گفته كمالي از ديگر تسهيلاتي كه در اين قانون براي دانشجويان مصوب شده، امكان انصراف از تحصيل براي يكبار و تحصيل در رشته دلخواه است.

جانشين اداره منابع انساني ستادكل نيروهاي مسلح اضافه كرد: دانشجويان انصرافي در صورتي كه بخواهند در مقطع جديد ادامه تحصيل بدهند، مدت بهره مندي از معافيت تحصيلي براي آنان از نو محاسبه مي شود و سال هاي قبل در مدت بهره مندي اش از معافيت تحصيلي تاثيري نخواهد داشت.

تسهيل شرايط خروج از كشور دانشجويان

كمالي با بيان اينكه در گذشته قوانين سختي براي خروج دانشجوياني كه به سربازي نرفته اند از كشور وجود داشت گفت: در حال حاضر مشمولان ليسانس به بالا با تاييد وزارت علوم و سپردن وثيقه اي كه مقدار آن از سوي سازمان وظيفه عمومي ناجا تعيين مي شود، مي توانند به راحتي از كشور خارج شوند.

وي افزود: در حال حاضر مقدار اين وثيقه در حدود، 150 ميليون ريال است.

فرصت يكساله به مشمولان ديپلم به بالا

جانشين اداره منابع انساني ستادكل نيروهاي مسلح، با اشاره به تسهيلات در نظر گرفته شده براي امكان ادامه تحصيل مشمولان نيز، اظهاركرد: در حال حاضر هر فرد ذكور داراي مدرك تحصيلي ديپلم و بالاتر از آن يكسال فرصت دارد تا براي قبول شدن در مقطع بالاتر درس بخواند يا به خدمت سربازي اعزام شود.

كمالي ادامه داد: با اين قانون ديگر فردي بهانه اي نخواهد داشت كه فرصت كافي براي مطالعه دروس نداشته است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.